Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Nail Art / Vëthë dhe ushqyes
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Faleminderit zbukuruar artit thonjsh për argjendi ose ari unaza depërtues
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail art harton gozhdë mprehtë cilësisë më të lartë të projektimit direkt nga prodhuesi Nail Design-Euro-Discount. design Nail art piercing e sallon gozhdë cilësi më të lartë është e përsosur gozhdë gisht bizhuteri.

Në sallon gozhdë është shpuar me një dizajn të projektimit të veçantë gozhdë ylli stërvitje një vrimë në projektim mbi pjesën maja gishtit e gozhdë, nga fundi. Nuk Matching design gozhdë bizhuteri të vijë në të gjitha varieteteve në hartimin kategori tonë gozhdë: unaza, gozhdë gurë të çmuar plug-design ...

- Nail Nail Design unaza ylli me top

- Silver

- madhësive të ndryshme

- A është shfaqur gjithmonë i parë design gozhdë size rrjet, atëherë madhësia topin dhe metalike

(Shembull: 4 / 1, unazë 5/silber është 4mm, top 1.5mm, argjend i praruar)

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.2
Përmbledhje
5
2
4
2
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar