Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices

Devices

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NDED 4 tuba UV pajisje me ndriçim Devices NDED 4 tuba UV pajisje me ndriçim
from 16,95 € *
9,42 € / 1000 g
NAIL-EON Nail Projektimi eliminimin e pluhurit Devices NAIL-EON Nail Projektimi eliminimin e pluhurit
32,95 € *
22,11 € / 1000 g
instrument sterilizator Devices instrument sterilizator
11,87 € *
Dezinfektues për të gjitha sipërfaqet me aromë 5L Devices Dezinfektues për të gjitha sipërfaqet me aromë 5L
52,99 € *
10,60 € / 1000 ml
YOUMAXX bateri elektrike kallo Devices YOUMAXX bateri elektrike kallo
5,28 € *
18,21 € / 1000 g
-45%
Sterilisatorenkugeln Devices Sterilisatorenkugeln
11,06 € *
YOUMAXX UV Nail tharëse - Professional UV Lehta Devices YOUMAXX UV Nail tharëse - Professional UV Lehta
47,95 € *
27,40 € / 1000 g

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Devices:

LED CCFL llambë UV
LED llambë CCFL UV: Një artizan ka nevojë për vegla të mira, një artist për pajisje të mira kështu edhe një dizenjues thonjsh mund të realizojë një punë të mirë vetëm me anë të pajisjeve të përshtatshme. Pajisjet me rrezatim UV nuk duhet të mungojnë në as
Freza e thonjve
Pajisjet teknike e lehtësojnë shumë punën tuaj. Kjo nuk vlen vetëm për punët në shtëpi por edhe në artizanat dhe në art po ashtu. Ashtu si skulpturat e drurit apo të metalit rrallëherë punohen me dorë edhe thonjtë mund të limohen apo të frezohen me...
Thithja e pluhurit
Thithja e pluhurave është e rëndësishme kudo ku bien pjesëza të vogla nga materialet që ju përpunoni. Ky proces është normal në ndërmarrjet që merren me përpunimin e drurit si dhe në industrinë e metalit dhe gjithmonë e më tepër po përdoret edhe në...
Banje parafine për duart
Nuk ka asgjë më erotike se një dorë femre e mirëmbajtur, me gishta të hollë, lëkurë të butë dhe thonj jo shumë të gjatë. Pikërisht thonjtë dhe zona për rreth, shtrati i thoit dhe majat e tij janë ato që reagojnë në mënyrë kaq sensibël ndaj çdo prekje,...
Ndriçimi i vendit të punës
Alfa dhe omega e një modelimit gozhdë është punë e saktë. Ju do të duhet të ndriçimit të drejtë. Kjo është e garantuar me dritë elegante punën tonë. I cili përbëhet nga një tub 20 W dritë të ftohtë. Kjo është shumë e ndritshme dhe ofron kushte të...
Pajisje pastrimi me ultratinguj
Higjiena duhet të plotësojë standardet më të larta jo vetëm kur bëhet fjalë për kurim profesional të duarve dhe këmbëve por pastërtia është e rëndësishme edhe në një “studio të thjeshtë thonjsh”. Nuk mjafton të pastroni pajisjet vetëm në sipërfaqe,...
Pajisjet që punojnë në studio thonjsh - Nga nxjerrja në llambë të lehta
Pajisje themelore në sallon thonjsh janë jo vetëm të gels, bojra dhe konsumit të tjera, por edhe pajisje të ndryshme. Disa nga këto janë një domosdoshmëri, të tjerë të rritur lehtësinë e përdorimit, teknik thonjsh të bëjë punë më të lehtë dhe për të siguruar rezultate profesionale. E rëndësishme për të gjitha pajisjet: a performancë të lartë dhe cilësi. Sepse me përdorimin e shpeshtë, cilësia është një domosdoshmëri. Gjithmonë duhet të jetë gati për mjetet e përdorura dhe pjesët e nevojshme rezervë, kështu që nuk ka ardhur për mungesë nga puna.

Pa pluhur nxjerrjes nuk është në sallon thonjsh, e cila vlen për një vend, si dhe për versionin celular. Fuqishëm, të qetë dhe të besueshme, thithje duhet të jetë, të cilat janë të integruara shpesh në pjesën tjetër palme, dhe në kotësi.Aspirator s'bie në sy të hequr depozitimit dhe mulliri pluhurin e drejtë atje ku ka origjinën dhe të sigurojnë ajër të pastër. Veçanërisht për teknik thonjsh kjo është e rëndësishme. Do Paraqitjen e thithur gjatë një kohë të gjatë, e cila mund të shkaktojë siklet dhe sëmundje në traktin respirator. Si një accessory për nxjerrjen e pluhurit duhet të jetë gjithmonë në magazinë, filtra këmbimi dhe çanta këmbimi pluhur.

Nail stërvitja lehtësuar punën dhe për të krijuar e përsosur manikyr dhe modelimit rezultate. Prandaj, këto pajisje duhet në çdo sallon thonjsh. Hapëse thonjsh janë në dispozicion në variante të ndryshme dhe mund të përdoret me shtojcat përkatëse për paraqitjen, lustrim dhe rëndë. Modelet veçanërisht të rehatshme të punës me pedale këmbë. Si pjesë rezervë është e këshillueshme që të ketë një pjesë shtesë të dorës në dispozicion, siç është pajisje të përfshijë të bashkëngjitni skedarë të ndryshme dhe rëndë kokat.

Xhel modelimit është standard në sallon thonjsh. Për forcim e materialit, një UV ose llambë LED dritë është i detyrueshëm. Modele të ndryshme në dizajne të ndryshme, ngjyra dhe cilësitë mund të gjenden në dyqanin tonë online dhe merrni shërimit të përkryer dhe thonjtë xhel qëndrueshme. Gjithashtu bojra thonjsh UV dhe sealers mund të shërohet me llambë të lehta. Gjithmonë duhet të ketë një llambë rezervë për raste urgjente. Nëse ju doni të shmangur këtë, ju duhet të mbështetet në një llambë CCFL me tub ftohtë katodë.

Për manikyr të përsosur, sculpturing thonjsh dhe thonjsh drita drejtë është vendimtare. Dritat Task në dizajne të ndryshme dhe përfundon të sigurojë shkëlqimit pa dritë dhe kështu për pamje më të mirë të thonjsh të konsumatorëve. Shtrembërime të thonjsh janë gjithashtu të qartë të dukshme si parregullsi në pjatë thonjsh, ose në dizajn. Për shkak të dizajnit special të llambat ndërhyrë reflektime nga fillim të shmanget. Tubat LED përdorura janë jashtëzakonisht të besueshme dhe të qëndrueshme, por është e këshillueshme që të ketë një tub rezervë në magazinë studio.

Pajisje të tjera të rëndësishme në sallon thonjsh, për shembull dush vajguri dhe të pastër tejzanor për shërbimin më të mirë të konsumatorëve dhe higjienës.Parafine është ideale për manikyr dhe pedikyr, me një pastrues tejzanor janë pajisjet higjenikisht të pastër të punës, si për depozitim ose mulliri kokat pa shumë përpjekje.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€