Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Banje parafine për duart
Banjot parafine me dyll parafine shpejt të siguruar lëkurë të butë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Nail dyll parafine Design dhuron lëkurë të thatë dhe të plasaritura me lagështi. dyll parafine Nageldesign gjithashtu krijon mjetet juridike për nyjeve ashpër dhe lodhje të muskujve. Neurodermatitis dhe Rheumathiker Shumë tashmë e dimë dush vajguri dhe vlerësojmë të mirat.

Në parafine sallon gozhdë gozhdë design dylli - trajtim do të shtohet në duart ose këmbët në një ngrohës special parafine (qiri-banjo).

Kjo shtresë vajguri shkakton duart, ashtu si djersitje në saunë, që hapin poret e lëkurës menjëherë. lagështi të krijuara në lëkurë mbetet pëlhurë të thatë është menjëherë e fortë dhe të butë.

Dyll parafine.
Për përdorimin e parafine Aromatherapy.

- Nail Studio Nail Design dyll parafine për përdorimin e parafine Aromatherapy.

- Dyll parafine për duart dhe këmbët si një accessory ".

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6
Përmbledhje
5
3
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar