Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Hiq me thonjsh xhel thonjsh prestar dorëz për promed 2520
Details
+

"Nail Design File në pjesë duart e cilësisë jashtëzakonisht të larta për dizajn gozhdë profesional. design Handpiece gozhdë file direkt nga prodhuesi origjinal Promed me 3 vjet garanci.

- Separate Nail Design Hand-copë për File 2520

- dritë Ultra dhe handpiece pakta

- 6 javë kthimit drejtën

- 3 vit garanci për të gjitha pajisjet "

Përmasat
+
0.22 Metër (m)
0.065 Metër (m)
0.047 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar