Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Gjilpëra diamanti për frezat e thonjve
Details
+

"Nail Design Bit Diamond cilindër funksionale dhe të qëndrueshme të projektimit gozhdë të projektimit janë bërë në një copë. Nageldesign copa Diamond përbëhet nga cilindra bërë e materialeve gjobë. përshtatshëm për të gjitha makinat e zakonshme design gozhdë.

- këmbët janë në dispozicion në forma të ndryshme të kokës design gozhdë

- Çmimet për copë "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar