Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Thonjsh prestar lustrim dhe kërcëllimë pikë për heqjen thonjtë artificiale
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"design silic Shorten gozhdë karabit dhe zmeril rëndë pikë zmeril nga gozhdë harton prodhuesit e dosjeve të punojnë në thonjtë. zmeril Nageldesign pikë rëndë janë ideale për dizajn gozhdë në thonjtë manikyr natyral.

- Nail Design zmeril rëndë pikë janë të përshtatshme dhe të qëndrueshme strukturën e bërë nga një copë

- Nail Design mulli dhe trupi janë bërë nga materiale të bukura dhe kanë një fortësi të njëtrajtshme

- këmbët janë në dispozicion në gozhdë forma të projektimit të ndryshme kokë.

Çmimi për copë

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
1
4
4
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar