Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Thonjsh kunjat titan prestar me shtresë ari për ngrohje pak
Details
+

"titan Nail art pjesë të cilësisë më të lartë studio gozhdë direkt nga prodhuesi Nail-Design-Euro-Discount. titan copa Nageldesign të përbëhet nga një aliazh titani me ar plating carbid.

Titan Nail art copa rreth në mes të cilësisë më të lartë Fingernagelstudio për të gjitha sistemet (UV Gel & akrilik) të përshtatshme. Titan Nail art bit janë të bluar të mesme në sasi të mëdha të veçantë. Titan pak më e lehtë për ta sherr e dorëzimit me dorë jashtëzakonisht shumë.

- Medium prerë të dyfishtë,
forma të ndryshme.

përshtatshme dhe grinders "- Për të gjithë mulliri design gozhdë,

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5789
Përmbledhje
5
13
4
4
3
2
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar