Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Professional Nail stërvitja Dorëz për Manikyr & pedikyr
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Hapëse gozhdë janë në më të Salons gozhdë tani janë një pjesë përbërëse e pajisjeve dhe të cilët privatisht manicured ose modeluar thonjtë e tij, shpesh tërheq në praktike dosjet elektrike gozhdë.
Një pjesë e rëndësishme e kësaj pajisje sallon gozhdë është një pjesë e mirë për ta përdorur dorë si NAIL-EON Profesional Nail stërvitja Dorëz. Njësia duke 229g topin e rëndë është e vendosur nga formën e tij shumë mirë në dorë dhe është i përshtatshëm për manikyr të artit si thonjtë natyrore njësoj. Në Dorëz burrs të ndryshme mund të vendosen, në mënyrë që ju mund të punoni me esenë më të mirë ndonjëherë. Rezultati do të përsosur thonjtë, paraqitjen dhe lustrim vetë mund të kryhet pa lodhje, sepse puna kryesore është kryer, e Dorëz. Për funksionim një furnizim të përshtatshëm me energji është e nevojshme, e cila është gjithashtu në dispozicion në dyqan online të nded.
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4286
Përmbledhje
5
8
4
4
3
2
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar