Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
NAIL-EON Studio Edition set për prestar modelimit thonjsh akrilik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"Cutter Naileon Set -
Studio Edition për Salons gozhdë profesionale dhe për ju në shtëpi. arritur Studio Edition - Me Naileon Cutter Set
Rezultatet e përkryer për dore dhe kujdesin e këmbë.
vendosur prestar Naileon - Studio Edition për thonjtë xhel dhe akrilik
ideale.
- 360 ° handpiece rregullueshme
- Engine shpejtësi deri në 35.000 U / min
- Left / rotacionit të drejtë të rregullueshme
- 220 / 230 volt, 50 Hz dhe 40 W
Matching burrs
me nenin 8151 dhe 8161
8013, 8030-8036, 8041-8044, 8064, 8066, 8071, 8072, 8081,
8086, 8088, 8090, 8091, 8093, 8094, 8095, 8097, 8098, 8099, 8100-8114,
8127-8129, 8131, 8136-8140 dhe 8167
3 vit garanci për të gjitha pajisjet "

Përmasat
+
0.349 Metër (m)
0.264 Metër (m)
0.108 Metër (m)
udhëzime
+
Përkujdesje profesionale e lëkurës, thonjve dhe këmbëve  për përpunim të thonjve natyral dhe artificial, dizajnim dhe modelim artistik i thonjve.
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar