Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Freza e thonjve
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Promed de Luxe
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Dorëzimi është një nga pjesët më të rëndësishme të projektimit thua. Gjithashtu manikyr dhe pedikyr janë detyra që kërkojnë paraqitjen. PROMED 620 ynë de Luxe është një zgjidhje e përkryer për të punuar profesionale.Pajisja është "Made në Gjermani", dhe është projektuar të jetë ideale edhe për fillestar. It works të shpejtë dhe të fuqishme. Në sajë të përmasave të saj të vogla, ajo mund gjithashtu të përdoret si pajisje të dytë ose ajo mund të merret me kur vizitojnë konsumatorët.Tipar i ri i kësaj pajisje është kontrolli universale, e cila përcakton shpejtësinë dhe drejtimin.Knop është përfunduar me perlë gaz dhe ka një ndalesë të sigurisë.Ndalesa e sigurisë rezulton e pajisjes automatikisht nëse shpejtësia merr shumë shpejt ose fotografi përballet me shumë presion kur paraqitjen.

PROMED 620 de Luxe ka kursyer hapësirë​​, të reja dhe dizajn inovativ. Ajo mund të përshtatet në çdo tryezë pa problem.Rasti bardhë dhe gaz pjesë lila dora do të përshtaten në çdo përreth.Pajisja gjithashtu përmban një mbështetje për copë dore.Fotografi vjen me pajisjen vetë, copë dore, peshqir dore, mbajtëse bit, furçë najloni, 30 kapele, përshtatës pushtet dhe një manual.

Ju do të jetë më shumë se i kënaqur me lehtësinë e punës që kjo pajisje mund të arrihet. Le PROMED 620 bindur ju, ju do të love it!

udhëzime
+
Për shkak të projektimit të vogël që ka, është një pajisje shumë e përshtatshme si pajisje zëvendësuese ose për vizita në shtëpi.
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar