Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Devices / Pajisje pastrimi me ultratinguj
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NAIL-EON pastër tejzanor siguron pastërtinë e gazuar
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kur ju zgjidhni ne, ju mund të jeni i sigurt se ju gjithmonë merrni cilësisë më të lartë. Si ne gjithmonë të shikoni për mënyra për përmirësimin e produkteve tona, ne kemi tani pastër tejzanor të re për të ju ofrojnë. Kjo do të pastër instrumentet tuaja, syze, bizhuteri dhe shumë sende të tjera të shpejtë dhe effortlessly.Pajisja do të mbushet me ujë çezme.Kapaciteti është deri në 750ml. Në sajë të frekuencave (42,000 Hz), pajisja është më e qetë si produktet e tjera konkurruese. Ju keni pesë parametrat për të zgjedhur nga, 90, 180, 280, 380 dhe 480 sekonda. Me këtë pajisje, ju mund të pastër bizhuteri syze tuaj, dhe madje edhe CD dhe DVD brenda disa minutave.

Gjithashtu bit elektrike dosjen tuaj mund të pastrohen, ju nuk do të ndalet për t'u habitur. Por nëse ju ende i doni më shumë pushtet pastrim, ju mund të shtoni koncentroheni veçantë pastrimi në ujë. Normalisht kjo nuk është e nevojshme. Tejzanor pastër pastron përmes procesit fizik quhet cavitation. Mesatarisht tre minuta janë të mjaftueshme për të marrë rezultat të pastër, dhe nuk ka hapa të mëtejshme janë të nevojshme.

Pajisja do të përshtaten në çdo tavolinë të punës, dhe duhet të jetë pjesë thelbësore e punës tuaj. Ajo mund të jetë e lidhur në çdo prizë muri standarde. Natyrisht, si të gjitha produktet tona, pajisja ofron cilësi të lartë dhe i plotëson të gjitha standardet e BE-së. Le NAIL-EON Ultrasonic Cleaner bindur veten tonë, ju nuk do të duan të punojnë pa njëri pas herë të parë shohim fuqinë!

Përmasat
+
0.254 Metër (m)
0.177 Metër (m)
0.172 Metër (m)
udhëzime
+

Falë frekuencave të larta pastruese aktivizohet vendosja e solucionit pastrues në vibracione me frekuencë të lartë, në mënyrë që edhe grimcat ndotëse më të imta në zonat të paarritshme të mund të pastrohen.

Mbushni rezervuarin e ujit me ujë të ftohtë, nëse është e nevojshme shtoni  një koncentrat pastrimi, vendosni kohën e dëshiruar dhe shtypni butonin për ndezje/fikje. Pajisja fillon pastrimin.

 

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.8
Përmbledhje
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar