Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €

Informacion Shipping

Anijeve të porosinë tuaj është me DHL tona partnere. Shpenzimet e transportit detar shfaqet tashmë përfshijnë taksa më shumë vlerë. Tarifat e transportit janë llogaritur si pjesë e rendit tuaj, sistemi automatikisht. Dërgesa është i siguruar.
Ju lutem vini re kushtet anijeve!

Për rajonet e përzgjedhura, të ashtuquajtura zona të largëta, shpenzimet për shpenzimet e transportit janë të detyrueshme nëse urdhri përmban artikuj me substanca të rrezikshme." Vendet me i Shënim mund të klikoni për të kontrolluar nëse kodi postar në një zonë të largët qëndron.

Ne anije të gjithë botën!

CountryTarifë e fiksuarup to 1kgup to 5kgup to 10kgup to 20kgup to 30kgup to 32kgabove 32kg
Greciai25,00 EUR
Bullgarii, Rumanii, Letonia, Lituaniai, Estonii, Esloveniai, Lichtenstein, Eslovaquiai, República Checai, Hungarii13,99 EUR
Vatikan, San Marino, Croacia15,99 EUR
Islandia, Moldavi, Turquia, Maqedoni, Bosnje-Hercegovina, Rusia, Gjibraltari, Andorrai, Kazakhstan, Bielorusia, Serbia, Mali i Zi, Gjeorgji, Ucrania27,95 EUR31,95 EUR37,95 EUR48,95 EUR58,95 EUR60,95 EUR*
Bélgica, Países Bajos, Luxemburgo8,99 EUR
Kuvajt, Azerbaiyán, Shqipëria, Armeni, Túnez, Irak, Algjeri, Jordan, Iran, Arab Jamahiriya libian, Izrael, Marok, Liban, Egipto29,95 EUR38,95 EUR50,95 EUR74,95 EUR98,95 EUR101,95 EUR*
Gjermani4,99 EUR
Maltë, Maderë, Chipre, Azores12,95 EUR16,95 EUR21,95 EUR32,95 EUR43,95 EUR44,95 EUR*
Franciai, Monaco9,99 EUR
Virgin Islands (British), Fiji, Somali, Gabon, Çad, Togo, Zambia, Guineja Ekuatoriale, Shën Vincenti dhe Grenadinet, Kamboxhi, Madagaskar, Mavritani, Gana, El Salvador, Kenia, Uruguay, Afganistan, Anguilla, Cayman Islands, Gambia, Francesa Polinesia, Paraguaj, Haiti, Bolivi, Tristan da Cunha, Saint Lucia, Antigua-Barboda (Caribe), Honduras, Trinidad dhe Tobago, Burundi, Saint Helena, Angolë, Botsvanë, Bangladesh, Kaledonia e Re, Nauru, Kosta Rika, Francesa Guyana, Gini, Sierra Leone, Granada, Papua Guinea e Re, Bermuda, Eritrea, Belize, Taxhikistan, Maldives, Turkmenistan, Jamaica, Barbados, Lesoto, Namibia, Lao Republika Popullore Demokratike, dominicana República, Ishujt Solomon, Macau, Pitcairn, Brunei, Kongo, Cape Verde, Guadalupe, Ruanda, Etiopi, Kiribati, Kamerun, Aroba, Viet Nam, Benin, Ekuador, Guinea-Bissau, Saint Kits dhe Nevis, Mauritius, Panama, Sao Tome dhe Principe, Nepal, Zimbabve, Guyana, Seychelles, Butan, Myanmar, Malavi, Komoros, Karrocë me dy rrota, Uganda, Nikaragua, Pierre Miquelon Saint Dhe, Djibouti, Sri Lanka, Uzbekistan, Tanzania, Senegal, Suriname, Ishujt Wallis dhe Futuna, Samoa, Burkina Faso, Turks dhe Kaikos, Netherlands Antilles, Kirgistan, Vanuatu, Tuvalu, Timori Lindor, Bashkim, Kubë, Guatemala, Mayotte, Bahamas, Sudan, Montserrat, Mozambik, Liberi, Swaziland, Mongoli, Mali, Republika Qendrore Afrikane, Martinica, Cote D'Ivoire29,95 EUR44,95 EUR63,95 EUR100,95 EUR138,95 EUR144,95 EUR*
kanarina, Spanjëi, Portugalii, Irlandëi, BALEARES, Finlandiai12,99 EUR
Italii11,99 EUR
Pakistan, Argjentinë, Kolumbi, Indonezi, Malajzi, Peru, Tajvan, Meksikë, Hong Kong, Kili, Bahrain, Filipinet, Korea e Jugut, Venezuela, Australi, Indi, Thailand, Singapor, Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabia Saudite, Sudáfrica, Brazil, Kinë, Zelanda e Re32,95 EUR47,95 EUR65,95 EUR103,95 EUR140,95 EUR146,95 EUR0,00 EUR*

*Në një peshë të anijeve të rendit tuaj mbi 31 kg, shpenzimet e transportit detar, shuma e grupit të 31 kg dhe të klasës më të afërt përputhen peshë. Shembull: Pesha anijeve e rendit juaj është 46 kg koston e transportit detar është çmimi për deri në 31 kg plus çmimin e deri në 20 kg.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar