Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak

Gel Llak

NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat Gel Llak NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack Gel Llak NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV polonisht metalike Gel Llak nded Nail Premium UV polonisht metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel Gel Llak NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel
from 2,25 € *
45,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV Top Coat matt Gel Llak UV Top Coat matt
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish pastër Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike Gel Llak Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel Gel Llak nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
nded Gozhdë Premium UV polish mikë Gel Llak nded Gozhdë Premium UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Neon Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Neon
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Pastel Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla Gel Llak Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla
from 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Shine Night Powder Pastel Gel Llak Shine Night Powder Pastel
2,25 € *
75,00 € / 100 g
Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel Gel Llak Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon Gel Llak Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS Gel Llak NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Manikyrin e thonjve UV Thermo Neon Gel Llak Vylet-Nails Premium Manikyrin e thonjve UV Thermo Neon
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter Gel Llak nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Polonisht Charming Gel Llak NAIL-EON Gel Polonisht Charming
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml Gel Llak Një pikturë Stroke ngjyra 8 ml
from 1,95 € *
24,38 € / 100 ml
nded Premium gozhdë UV polish Nude Gel Llak nded Premium gozhdë UV polish Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel Gel Llak UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike Gel Llak Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic Gel Llak Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp Gel Llak Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak Gel Llak nded Qendra Matte Top - Vulosja llak
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Gel Llak NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 0,75 € *
2,08 € / 100 g

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Gel Llak:

Soak Off Gel Llak
Veshje UV kombinon vetitë e manikyrin e thonjve dhe gels UV ngjyra. Soak off gel llak e gellak qëndrueshme është e thjeshtë për të aplikuar dhe është shëruar nën dritën UV. Qëndrueshmëri të gjatë dhe shkëlqim të lartë karakterizojnë polishes thonjve këtë
Termo Gel Llak
Termo gel llak e thonjve e thonjve UV prodhuar nga efektit të saj të ndryshojë ngjyra për efekte sy-e hapjes. Në varësi nga temperatura e thonjve ndryshon ngjyrë dhe tregon me ngjyrë që ndryshon një fytyrë të ndryshme. Pra, arti thonjve është kurrë i mërz
Peel Off Gel Llak
Për thonjtë probleme dhe ata që si ajo e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë, është peel off gel llak i soak off gel llak thonjëve ideale. Gellak qëndrueshme si zakonisht dhe shërimit. Karakteristikë e veçantë e këtij produkti: Në varësi të kërkesës, shtresa b
Gel Llak 3 v 1 si Thonjve UV polish - hollë si manikyrin e thonjve, xhel UV qëndrueshme

Pothuajse aq i hollë sa një manikyrin e thonjve dhe ende të qëndrueshme të mjaftueshme për të forcuar thonjtë natyrore, gel llak - llak UV Gel Llak 3 v 1 është ofruar në variante të ndryshme.Shërimin e shpejtë nën dritën UV në manikyrin e thonjve ndryshe herë shpesh bezdisshëm prisni përshtypjet edhe më të pakëndshme në bojë gjë e së kaluarës.Veçantë bojë zgjat të paktën dy herë për aq kohë sa manikyrin e thonjve konvencionale, shpesh mbetet shtresa derisa thonjve është rritur plotësisht.Famë shkëlqyer, kujton e thonjve xhel, siguron afatgjatë thonjve të bukur që duken të freskëta dhe të rafinuar përsëri dhe përsëri.


Si me modellage xhel është punuar edhe në mënyrë të veshjeve UV në disa shtresa. Shtresat duhet të jetë sa më i hollë të jetë e mundur dhe të shërohet në mënyrë individuale në bazë të llambës UV. Para aplikimit në thonjve natyrore, thonjve është manicured, shtyrë mbrapa cuticles dhe sipërfaqe thonjve roughened butësisht me tampon. Kështu, shtresa e parë që shërbejnë si bazë për shtresa të mëtejshme Veshje, mban mirë, thonjve është degreased dhe pluhur të pastër.Shtresë bazë është aplikuar dhe shërimit nën UV-dritë, e cila djersitje mbetet në thonjve dhe shërben si një bazë e lidhjes për manikyrin e thonjve UV.Bojë mund të aplikohen në një ose më shumë shtresa varësi intensitetit dëshiruar ngjyrë. Shtresa e fundit bojë formon një shtresë të lartë që jep edhe më shumë stabilitet, rezistenca zeroja dhe të shkëlqejë gjatë të qëndrueshme. Veçanërisht llaqet UV Gel Llak 3 v 1 përshtatshme thonjve janë për thonjtë probleme të tilla si thonjtë lugë. Në këto thonjtë modellage akrilik apo xhel shpesh nuk mban, me gel llak megjithatë mund të arrijë rezultate të mëdha dhe të gjata që zgjasin në shumë raste.


UVgel llak janë në dispozicion në shumë ngjyra, në Mat dhe me shkëlqim, me grimca të përzier vezullim ose thekon. Një variant veçanërisht tërheqëse dhe mbresëlënëse është UV termike manikyrin e thonjve ndryshon ngjyrë në varësi nga temperatura mbizotëruese në natyrë dhe në këtë mënyrë tregon në gradients gjithnjë ndryshme. Shpejtë dhe praktike për të hequr zhvishem off manikyrin e thonjve. Për të hequr çdo të pastër është e nevojshme, shtresa bojë mund të peeled off si një lëkurë e hollë si ju dëshironi lehtë.


Browsing  nded oferta në zgjedhjen tonë të gjerë të gel llak - UV thonjve polish gjithmonë dizajn të ri dhe të bujshme thonjve. Prodhimet tona janë të lirë të MMA (metakrilat metil) dhe për këtë arsye edhe të përshtatshme për njerëzit të ndjeshme.

 Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€