Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Peel Off Gel Llak

Peel Off Gel Llak

NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat Peel Off Gel Llak NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack Peel Off Gel Llak NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish pastër Peel Off Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk Peel Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake Peel Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel Peel Off Gel Llak nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter Peel Off Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel Peel Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV Top Coat matt Peel Off Gel Llak UV Top Coat matt
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS Peel Off Gel Llak NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Polonisht Charming Peel Off Gel Llak NAIL-EON Gel Polonisht Charming
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike Peel Off Gel Llak Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Peel Off Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel Peel Off Gel Llak UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter Peel Off Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp Peel Off Gel Llak Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Peel Off Gel Llak NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 0,75 € *
2,08 € / 100 g
Peel off gel llak i soak off gel llak thonjëve - ngjyra ngjyra UV për lëkurë të lehtë
Manikyrin e thonjve, e cila lehtë mund të largohen jashtë përsëri është praktik dhe i butë në thonjve në të njëjtën kohë. Zhvishem off manikyrin e thonjve zgjat një kohë të gjatë dhe të mbetet një shkëlqim të qëndrueshme, por mund të, megjithatë, si një gjemb hiqet lehtë nga thonjve. Thonjve natyrore nën mbetet e pandryshuar dhe të duket e shëndoshë dhe e paprekur.Gellak Romani është shëruar nën UV ose dritë LED, duke i dhënë asaj qëndrueshmëri dhe stabilitetin e tij.

Në peel off gel llak manikyrin e soak off gel llak thonjve të bashkuar avantazhet e ndryshme të manikyrin e thonjve dhe zhvishem off teknikë.Bojë është e lehtë për të aplikuar dhe të lehtë në thonjve natyrore dhe të mbajë për një kohë të gjatë pa chipping ose kruarje. Gjithashtu shkëlqim të lartë ruhet, thonjve natyrore është e mbrojtur dhe forcuar. Për të hequr shtresa bojë është peeled lehtë Remover dhe Cleaner janë të tepërta. Përfituesit kryesorë të brishtë dhe të butë thonjve problemit, të cilat shpesh janë të mbingarkuara në mënyrë të panevojshme me detergjent dhe dobësuar më tej.


Për Peel Off teknika e thonjve natyrore është i përgatitur si zakonisht. Për pritje të përsosur të Gellacks thonjve natyrore duhet të jenë të pastër dhe të lirë nga bojë, pluhuri dhe yndyrat.Pjatë thonjve është manicured, shtyrë mbrapa cuticles. Pas pastrimit të sipërfaqes në hapin e parë, një abetare me një pallto të përshtatshme bazë. Kjo është baza për shtresat e bojës dhe siguron që thonjve natyrore nuk është zbardhur. Shtresa abetare është shëruar, shtresa e lagësht ngjitet mbetet si një abetare shtesë në thonjve. Tani, peel off gel llak manikyrin e soak off gel llak shtresë.Bojë zbatohet thinly dhe në mënyrë të barabartë, dhe të metat bojë - për shembull me një stilolaps korrigjim - eliminuar.Bojë është shëruar për intensitet më të madh me ngjyra, një shtresë tjetër shtresë mund të aplikohet. Përfundimi është një vulë.Pallto të lartë është aplikuar në thonjve, veçanërisht e rëndësishme këtu është një shtresë të plotë të edges thonjve. Pas shërimin dhe UV ose dritë LED, shtresa ngjitet në pallto të lartë me Zellette dhe Cleaner është hequr. Rezultati: Një thonjve të lartë gloss, e cila është e stabilizuar ideale përmes sipërfaqes së tij të vështirë dhe zeroja-rezistente dhe të duket e bukur të gjatë.


Edhe më e lehtë se të aplikoni bojë është zhvishem off heqjen. Nëse një ndryshim ngjyra është e dëshiruar ose thonjve fillon të rritet jashtë, bojë është hiqet lehtë nga skajet. A janë thonjtë veçanërisht të thatë ose ngjyra ndryshuar rregullisht, lehtësoi një të ashtu-quajtur lëkurë Activator heqjen e shtresave bojës.

Shfletoni tonë nded dyqan online dhe ju do të gjeni në peel off gel llak manikyrin e soak off gel llak tonë varg polish thonjve ideale për nevojat tuaja. Me një zgjedhje të Farbgel- dhe efekt me ngjyra të krijoni gjithmonë dizajne të reja, unike dhe të gjata që zgjasin thonjve!

 


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€