Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak

Soak Off Gel Llak

NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack Soak Off Gel Llak NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Shiney - Gellack
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV polonisht metalike Soak Off Gel Llak nded Nail Premium UV polonisht metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel Soak Off Gel Llak NAIL-EON UV manikyrin e thonjve pastel
from 2,25 € *
45,00 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish pastër Soak Off Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish pastër
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Silk
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Gozhdë Premium UV polish mikë Soak Off Gel Llak nded Gozhdë Premium UV polish mikë
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium 3 në 1 UV Nail Polish metalike
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV efekt polish flake
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel Soak Off Gel Llak nded Matt Thith-Off - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter Soak Off Gel Llak NAIL-EON UV gozhdë polish jashtëzakonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Neon Soak Off Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Neon
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV Top Coat matt Soak Off Gel Llak UV Top Coat matt
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Pastel Soak Off Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Nëna llak gozhdë UV i perla
from 2,45 € *
16,33 € / 100 ml
Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon Soak Off Gel Llak Gel Llak Soak Off Vylet-Nails Premium Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gel Llak HIGHLIGHTS
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Shine Night Powder Pastel Soak Off Gel Llak Shine Night Powder Pastel
2,25 € *
75,00 € / 100 g
Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel Soak Off Gel Llak Peel Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Pastel
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter Soak Off Gel Llak nded Premium UV gozhdë polish Extreme Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON Gel Polonisht Charming Soak Off Gel Llak NAIL-EON Gel Polonisht Charming
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Manikyrin e thonjve UV Thermo Neon Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Manikyrin e thonjve UV Thermo Neon
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike Soak Off Gel Llak Soak Off Gel Llak NAIL-EON Metalike
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Neon Soak Off Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Neon
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel Soak Off Gel Llak UV polish gozhdë matt - nënshkrimin xhel
from 3,95 € *
26,33 € / 100 ml
nded Premium gozhdë UV polish Nude Soak Off Gel Llak nded Premium gozhdë UV polish Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude Soak Off Gel Llak Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Nude
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic Soak Off Gel Llak Yvlet-Nails Nail UV premium Polonisht Black Magic
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter Soak Off Gel Llak Nail NAIL-EON UV polonisht Glitter
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl Soak Off Gel Llak nded Nail Premium UV Polonisht Nëna e Pearl
from 3,45 € *
69,00 € / 100 ml
Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp Soak Off Gel Llak Gel Llak Peel Off NAIL-EON Crisp
from 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak Soak Off Gel Llak nded Qendra Matte Top - Vulosja llak
3,95 € *
26,33 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Soak Off Gel Llak NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
from 0,75 € *
2,08 € / 100 g
Soak off gel llak - një kombinim i dyllë thonjsh dhe xhel UV

Generic bojë UV termi fsheh një mori polishes ndryshme thonjve me veti të veçanta. Qëndrueshme si një Xhel UV dhe të lehtë për të aplikuar si një thonjve polonisht produkt për stabilizimin e shpejtë dhe beautification e thonjve natyrore është ideale. Të UV-veshje në ngjyra të ndryshme dhe textures janë shëruar nën dritën dhe për këtë arsye janë shumë të qëndrueshme dhe mban shndrit e saj pa megjithatë aplikoni si një thonjve. Ndër pronat më të rëndësishme të soak off gel llak e llak UV përfshijnë forcën, mund të stabilizohet nga thonjtë natyrore të brishtë dhe të butë. Në kontrast me akrilik apo xhel modellage veshin këto veshje, të cilat mbulojnë pjatë thonjve në shtresa të holla, por vështirë se në thonjve dhe puna projektimit vazhdon, natyrisht. Herë bezdisshëm duke pritur, sepse bojë është shëruar pas aplikimit në çast nën dritën UV.

Kjo nuk çon në shenjat shpesh shëmtuar në sipërfaqe bojës.Jeta raft është e ngjashme me modellage xhel deri në gjashtë javë në varësi të përdorimit. Nëse kërkohet, lehtësisht të hequr gellak me një mbartës. Si me thonjve xhel shkëlqen një veshura me soak off gel llak e llak UV thonjve natyrore të qëndrueshme dhe të shkëlqyer, sipërfaqja është e qëndrueshme dhe zeroja rezistente. Veçantë bojë është aplikuar me një afat të gjatë në disa shtresa. Thonjve paraprak natyra manicured, roughened me tampon dhe degreased me Cleaner. Një shtresë bazë është shtresa e parë dhe kështu baza për ngjyra UV bojë. Kjo dhe shtresat e tjera janë të hollë krehur në dhe shërimit veçmas nën dritën UV. Rëndësia e një trashësi të ulët shtresë, në mënyrë për të siguruar shërimin e plotë.Gellak mund të aplikohet në një ose më shumë shtresa, që do të thotë ajo gjithashtu mund të rrisë intensitetin e ngjyrës. Pasi sy e dëshiruar është arritur, duke formuar një shtresë të lartë të përfundojë. Vulosja llak jep forcë, të shkëlqejë gjatë të qëndrueshme dhe rezistencës ndaj gërvishtjet.

IDEL janë bojra UV për thonjtë me forma problematike në të cilën shpesh nuk mbajnë modellages përgjithmonë. Soak off gel llak e gellak ankuar thonjve vështirë se ende stabilizuar atë mënyrë që një rritje e pashqetësuar është bërë e mundur. Krahasuar me konvencionale bojë bojë bojra UV mban zakonisht edhe nën stres për disa javë dhe ruan shndrit e saj elegante dhe një sipërfaqe e lëmuar. Të veshje nded-UV janë të përgatitur pa shtimin e metil metakrilat (MMA), janë pra të përshtatshme për përdorim për të shmangur dëmtimin e pjatë thonjve dhe lëkurë thonjve dhe për njerëzit të ndjeshme. Browsing nded online Store dhe shikoni përzgjedhje të gjerë të markave, efekteve, ngjyrave dhe textures përsosur UV manikyrin e thonjve për çdo rast! Nga thjesht duke aplikuar thonjtë natyrore me këto produkte mund të rimodeluar dhe individualisht gjithmonë emocionuese.

 Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€