Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
 Gel Llak NAIL-EON STRAIGHT - Manikyr për Thonjtë Natyrore
Details
+

Gel llak NAIL-EON STRAIGHT - manikyr peel off e dhe pikturë nxjerrje pronat. Vetëm le të abetare dhe bazë peel off, atëherë ju mund të përdorni ngjyrat tona xhel larguar përsëri nga thonjsh pas disa ditësh lehtë.

A doni të bojës thonjtë tuaj natyrore, pa ndonjë bujë? Pastaj gel llak NAIL-EON STRAIGHT është zgjidhja ideale për ju. Ajo eliminon problemin bezdisshëm e flaking dhe lëkurë llak thonjsh thonjsh dhe hapat e punës intensive të modelimit thonjsh. Ajo është një alternativë të qëndrueshme për konvencionale thonjsh llak thonjsh.

Gel llak është aplikuar me një furçëpër thonjtë tuaj dhe të lejohet të thatë, si një xhel, por është kuruar për 2 minuta nga llamba UV. Pas shërimin, gjithçka që është e nevojshme është për të hequr shtresa e djerse me të pastër dhe të aplikojnë një pallto të lartë.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të multi-tone, i cili mund të kombinohet me gel llak NAIL-EON STRAIGHT dhe NAIL-EON gel llak SHINY qim. Nëse thonjtë tuaj mungesa lavdi, thjesht të marrë një fund të lartë pallto, ngjyrat mat, ose të shkëlqejë në fuqi për të shtuar madhështi thonjtë. Ju gjithashtu mund të përfshijnë zgjedhjen tonë të gjerë të artit thonjsh krijimet tuaja. Le imagjinatën tuaj të kandidojë falas. Nuk ka kufij me këtë llak xhel e mahnitshme.

UV Llak thonjsh ynë është rezistent zeroja, nuk bie, dhe zgjat deri në gjashtë javë. Nëse jeni të lodhur nga ngjyra ose të dëshironi të rregulloje shikoni tuaj, thjesht të ndryshojë ngjyrën effortlessly.Të gjitha që ju duhet është një mbartës dhe një shkop druri portokalli për të ndryshuar ngjyrën e thonjve tuaj. Tani thonjtë janë të gatshëm për aplikimin e një ngjyrë të re.

Në kategorinë e llak thonjsh gozhdë, ne jemi vazhdimisht duke zgjeruar gamën tonë të produkteve në modë në përputhje me tendencat e tregut për të mirën e klientëve tanë. Theksi ynë ka qenë gjithmonë cilësisë më të lartë studio me çmime të zbritura unbeatable.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

LED përshtatshme

LED xhelet dhe pajisjet përkatëse mundësojnë një modelim të shpejtë të thonjëve: LED-xhelet ngurtësohen në një LED-llambë ose CCFL-llambë për 30-90 sekonda apo si zakonisht nën UV-llambat për 120 sekonda, janë të tretshme dhe nuk kanë nevojë të gërryhen. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të LED- xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.4508
Përmbledhje
5
246
4
179
3
26
2
7
1
2

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar