Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Gozhdë NAIL-EON UV polish Silk - gloss dhe thonjtë mëndafshi të qëndrueshme
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Thonjtë i butë shiny janë të përshtatshme për përdorim të përditshme si dhe për mbrëmje. Gozhdë UV NAIL-EON polish mëndafshi mund të aplikohet si një polish gozhdë konvencionale. Duke shërimin me dritë UV, ky produkt përmban forcën e saj të lartë dhe qëndrueshmëri.

Gozhdë UV NAIL-EON polish Silk është i zbatueshëm edhe si për thonjtë artificiale akrilik apo xhel për thonjtë natyrore. Kur a thonjsh natyral shtresë bazë duhet të përdoret si një shtresë bazë, ku formohet gjatë djersitje trajtues mbetet mbi sipërfaqen thonjsh. Në çdo rast, një abetare për aderimin e besueshme është e nevojshme. Pas përgatitja e gozhdë të NAIL-EON gozhdë UV polonisht Silk është aplikuar në hije e dëshiruar dhe shërimit me dritë UV. Vini re se trashësia shtresa duhet të jetë aq i hollë sa të jetë e mundur në mënyrë që të arrihet një kurimit të plotë. Shtresa e ngjitës është hequr, gozhdë i butë me ngjyrë tani mund të trajtohen në mënyra të ndryshme në. Ose e pallto të lartë është aplikuar menjëherë si një gjuetar fokash, përndryshe, para se një art gozhdë zbatohen.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar