Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
NAIL-EON Gozhdë UV polish Sparkel - Efekti emocionuese për thonjtë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Sparkellacke thatë mënyrë jo të barabartë dhe për të krijuar efekte emocionuese në sipërfaqe gozhdë. Gozhdë UV NAIL-EON polish Sparkel në ngjyra të ndryshme është si një gozhdë polish tradicionale aplikuar në gozhdë natyrore apo artificiale dhe shërimit si Gellack nën dritën UV.
NAIL-EON UV gozhdë polish Sparkel mund të aplikohet për thonjtë akrilik dhe xhel, si dhe në gozhdë mirë-përgatitur natyror dhe prodhon të ashtuquajturin Sparkel apo efekt rërë. Për gozhdë natyrore një shtresë bazë është veçanërisht e rëndësishme si një bazë, djersitje mbetet në gozhdë. Për çdo stil e thonjve aplikimi i një agjent lidhjes është detyra e abetaret siguron se asgjë nuk zhvishem. Gellack është si çdo manikyrin e thonjve të tjera të aplikuar me një furçë, me Unerschied që produkti është shëruar nën dritën UV. Kjo formon një shtresë ngjitet cili është i larguar me një të pastër. Në çdo rast e bërë për të përfunduar punën e një pallto të lartë, e cila është shëruar gjithashtu. Para gozhdë mund të bëhet përveç Sparkellack zbukuruar me artin gozhdë si e dëshiruar.


viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.625
Përmbledhje
5
11
4
4
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar