Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
NAIL-EON UV manikyrin e thonjve Extreme Glitter - glitter gozhdë art
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për rezultate më të mira, një përgatitje e mirë e thonjve para aplikimit të gozhdë polish NAIL-EON UV Extreme Glitter është e nevojshme. Këto janë thonjtë manicured dhe të modeluara dhe të para-trajtohet me abetaret për aderimin përsosur. Gozhdë natyrore është primed me një shtresë bazë, djersitje mbetet në gozhdë.
Gozhdë polish NAIL-EON UV Extreme Glitter është aplikuar si një manikyrin e thonjve të rregullt me ​​një furçë. Shtresa e hollë e llak është shëruar atëherë nën UV-dritë dhe të zhvilluar efektin e tyre mikë. E pra si zakonisht veprimi i ndërmarrë. Ose vula është aplikuar menjëherë në gozhdë pastruar, përndryshe, ka ende për të gozhdë me elemente të ndryshme të zhvillohet. Është mbyllur më pas me një pallto të lartë që ofron një shkëlqim të lartë, zeroja-rezistente dhe për këtë arsye gjatë-të qëndrueshme sipërfaqe. Për shumë kujdes një vaj gozhdë, thonjtë dhe duart e bukur me shkëlqim siguron cuticle qetë është i rekomanduar.

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar