Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
Mbi 150 xhel LED
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
UV gozhdë polish & është zeroja-rezistent manikyrin e thonjve me dy javë mirëmbajtjen

Details
+

Rezistente zeroja polishes gozhdë UV të tilla si manikyrin e thonjve UV dhe Gellack me javë të shkëlqim të lartë të blerë në internet. Video dhe udhëzimet e projektimit gozhdë me hap pas hapi aplikimet për përpunimin e UV manikyrin e thonjve për thonjtë natyrore DIY këtu online dyqan View tonë dhe të mësojnë. Kjo është metodë e re për të krijuar thonjte moderne, të thjeshtë si manikyrin e thonjve, por të qëndrueshme si UV / gels LED. Udhëzimet dhe thonjtë Filma me hap pas hapi shpjegime për të bërë veten me shumë fotot dhe imazhet këtu tani janë duke përjetuar. Formulari Gellacke qëndrueshme shtresa ngjyrë në thonjtë artificiale ose natyrore, të cilat mund të jetë lehtësisht i transportueshëm nga efekti nxjerrje. NAIL-EON UV gozhdë polish Shiney mund të përdoret si një manikyrin e thonjve solo ose në kombinim me një modellage xhel dhe siguron mirëmbahen në mënyrë të përhershme dhe të mbrojtur mirë thonjtë. Për të krijuar një shtresë të qëndrueshme llak në gozhdë, gozhdë natyra duhet anmattiert dhe të pretreated me një abetare. Në agjent lidhjes është një shtresë bazë është aplikuar. Shtresa ngjitet mbetet - për dallim nga modelimit konvencionale - në gozhdë, në shtresë bazë lagësht, i pari shtresa NAIL-EON pallto xhel është aplikuar dhe shërimit nën një llambë UV ose llambë LED. Përfundimi është një shtresë bazë që siguron të përshtatshme shkëlqim të përfundojë. E rëndësishme në këtë formë të gozhdë je radha e shtresave individuale në shtresa të holla është. Pra, është e sigurt se shtresa e ndërpreu çdo i plotë. Gozhdë NAIL-EON UV polish Shiney janë LED gels me të njëjtat prona si manikyrin e thonjve UV, UV manikyrin e thonjve, Llak i thonjëve, strip dhe Peel Off veshje të zotërojnë dhe shërim në vetëm 30 deri në 60 sekonda në pajisjet CCFL dhe llambat LED ose në 120 sekonda shërimin UV të .

viskozitet
+

i hollë medium i trashë

Vulë
+

UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

LED përshtatshme

LED xhelet dhe pajisjet përkatëse mundësojnë një modelim të shpejtë të thonjëve: LED-xhelet ngurtësohen në një LED-llambë ose CCFL-llambë për 30-90 sekonda apo si zakonisht nën UV-llambat për 120 sekonda, janë të tretshme dhe nuk kanë nevojë të gërryhen. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të LED- xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

udhëzime
+

Hapi 1: Push cuticles me këmbët tona kuajve (Nr V4079) prapa dhe të shurdhër thonjve me Buffer tonë (të bardhë nr 4326) në. Për një përshtatje më të mirë, ne rekomandojmë thonjtë tuaj me abetare shtesë (15ml Item nr 1303) për t'u marrë me të.

Hapi 2: Aplikoni Bazë shtresë Item 1054 dhe kjo të ngurtësojnë gozhdë natyrore si manikyrin e thonjve në llambë. Ju lutem mos hequr shtresa ngjitës.

Hapi 3: Paint thonjtë me Ngjyrë dëshiruar dhe kurë ata nga llambë 2 x. Tani ju keni mundësinë për të dekoroj thonjtë me një art gozhdë. Për këtë ju duhet të djersitje me korrent tonë Remove (100 ml Item nr 4005). Nëse ju nuk dëshironi artin gozhdë, ju lutem mos hequr shtresa ngjitës.

Hapi 4: Për të nënshkruar veshur me shtresë tonë Top Item 1054 dhe le të këtë kurë në njësi të lehta. Së fundi, të hequr shtresa ngjitet me të pastër tonë. Për një shkëlqim të mëtejshëm dhe kujdesin cuticle ne rekomandojmë tonë naftës nded Nail (Body Oil në të ndryshme V4040 aromat Nr).Feedback
+

Vlerësimet e përgjithshme

4.3452

Përmbledhje

5
123
4
105
3
16
2
5
1
5

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€

nded ndërkombëtar