Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Xhel gozhdë polonisht MAGIC MAGNETIKE
Details
+

Coatings tona xhel kanë Peel Off manikyrin e thonjve dhe Pikturë nxjerrje pronat. Vetëm le të abetare dhe bazë pallto off, atëherë ju mund të përdorni ngjyrat tona xhel larguar përsëri nga thonjsh pas disa ditësh lehtë.

Me manikyrin e thonjve dhe llak xhel mund të sjell në mendje më të bukura krijimet e artit gozhdë. Thonjtë me ngjyra pikturuar janë bërë agjendë. Por ju doni thonjtë tuaj nuk duhet të rilyej? Pastaj kemi vetëm gjë për ju! NAIL-EON Xhel thonjsh polonisht MAGIC MAGNETIKE jep thonjtë tuaj një pamje magjike, me të cilën ju mund të kënaq të gjithë të tjerët. Ai është i paracaktuar për thonjtë natyrore dhe thonjtë artificiale. Përdorni ngjyra të ndryshme për të thonjve të bukur dhe të vënë pikat kryesore.Kërkesa është shumë e thjeshtë. Ju mund të komplot llak xhel si manikyrin e thonjve dhe kalit atë për dy minuta nën dritën UV. Kur sipërfaqja thonjsh është pastruar, puna është bërë tashmë. Nëpërmjet tij efekt mjaltë pallto xhel tërheq veten mirë. Kështu, nuk ka goditje furçë të shëmtuar të shihet në thonjtë dhe punën e depozitimit nuk është e nevojshme. NAIL-EON Xhel thonjsh polonisht MAGIC MAGNETIKE ka një afat deri në gjashtë javë. Ai është i përgatitur në bazë xhel, ideal për përdorim të përditshëm, nuk ka shkëputur dhe është rezistent zeroja. Me një mbartës dhe një shkop druri portokalli ju mund të hiqni atë në qoftë se ju doni një ngjyrë të ndryshme.


Ju do të jetë i pushtuar tërësisht nga ky bojës. Përdorin produktet tona cilësi të lartë, të cilat janë subjekt i standardeve të larta të standardeve evropiane dhe në hap me kohën e hulumtimit Xhel UV janë bërë.
Përmasat
+
0.033 Metër (m)
0.033 Metër (m)
0.068 Metër (m)
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
UV përshtatshme

Modelim i përsosur dhe i qëndrueshëm me anë të UV xheleve dhe pajisjeve të duhura: Xhelet ofrohen në ngjyra dhe në konsistencë të ndryshme dhe ato ngurtësohen me anë të një UV-llambe ose CCFL-llambe për 120 sekonda. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të UV xheleve.

LED përshtatshme

LED xhelet dhe pajisjet përkatëse mundësojnë një modelim të shpejtë të thonjëve: LED-xhelet ngurtësohen në një LED-llambë ose CCFL-llambë për 30-90 sekonda apo si zakonisht nën UV-llambat për 120 sekonda, janë të tretshme dhe nuk kanë nevojë të gërryhen. Artikujt e shënuar me këtë etiketë janë të përshtatshme për aplikim të LED- xheleve.

Acid-falas

Ju jeni alergjik dhe nuk duan të heqin dorë nga thonjtë ende e bukur. Pastaj thjesht përdorin acid-free xhel, pasi kjo është nuk alergjik.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
11
4
7
3
1
2
0
1
1

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar