Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak 3 v 1 / Soak Off Gel Llak
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Nëse thonjtë janë me shkëlqim apo jo, varet nga preferencat personale të secilit. Manikyrin e thonjve ka pronë për të dhënë thonjve një shkëlqim të bukur. Për të gjithë ata që duan që ajo në vend i mërzitshëm, i cili padyshim nuk është një zgjidhje e kënaqshme. Megjithatë, ne mund të ofrojmë produkt të drejtë për ju tani pse. Pallto matte ynë top jep thonjtë tuaj një model të modës matt. Natyrisht, ajo i përmbush të gjitha funksionet që ju jeni duke përdorur për të nga pallton e tyre tradicionale top. Megjithatë, ajo ka polish mat ndonjë ngjyrë edhe më të larta llaqet gloss Thonjsh.
Top Coat Matte ynë mund të aplikohet lehtë dhe mishërojnë të gjitha avantazhet e zakonshme të një lustër të besueshme mbi. Ajo mbron polish tuaj thonjte nga chipping dhe kruarje dhe i jep freski të pikturuar thonjtë re se kjo nuk duhet të jetë repainted posaçërisht. Le të thatë bojë me ngjyrë manikyrin e thonjve tërësisht dhe pastaj plotësoni në pallton Matt portit në Top. Sigurisht, ju do të gjeni të na e ardhshme në një përzgjedhje të madhe të ngjyrave të ndryshme dhe ngjyra pallto konvencionale të lartë, nëse ju doni të alternativ midis thonjve me shkëlqim dhe matte.
Bindur veten nga produktet tona, të cilat janë subjekt i kërkesave të rrepta të standardeve evropiane dhe janë prodhuar për hulumtimet e fundit UV xhel. Ne ofrojmë shumë vite përvojë prodhimit dhe një shërbim të përkryer.

Përmasat
+
0.03 Metër (m)
0.03 Metër (m)
0.073 Metër (m)
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.6667
Përmbledhje
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar