Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak
Vylet-Nails Premium Gozhdë UV polonisht Neon Glitter - thonjtë bie shumë në sy në neoni
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Ulët viskozitet Gellack kombinuar neoni dhe stolitë në një kombinim të veçantë. Vylet-Nails Premium Nail UV Polonisht Neon Glitter janë thonjtë natyrore si dhe artificiale për të tërheqëse sy. Për shkak të cilësi të veçantë dhe shërimin nën UV-dritë ka një jetë të gjatë raft, si dhe intensiteti i përhershëm ngjyrë janë të siguruara.

Në mënyrë që të krijojë Vylet-Nails Premium Nail UV dizajn Polonisht Neon Glitter gozhdë pazakontë dhe të qëndrueshme, në sipërfaqen e gozhdë është roughened pak me tampon, pluhuri që rezulton është hequr tërësisht me furçë fshirje e pluhurit. Një abetare shërben në gozhdë natyrore si një bazë dhe siguron aderimin optimal të pallto bazë. Rezultojnë gjatë shërimin e djersitje qëndron në gozhdë. Neon Glitter Gellack është aplikuar më pas me një furçë në një shtresë e hollë dhe shërimit nën dritën UV në 120 sekonda. Për një intensitet lartë ngjyra, një shtresë tjetër mund të aplikohen dhe shërimit. Disa karakteristika të kësaj të teknologjisë së lartë manikyrin e thonjve të re UV - pallto bazë, ngjyra, pallto të lartë - të gjitha në një të lëngshme me UV tonë Gel Nail Polish Neon Glitter!

- Nuk ka ngjitje dhe shkëlqim shtresë më e nevojshme
- High-gloss ngjyra të errët
- Cures nën UV dhe LED dritë
- Pa dispersionit
- Aplikimi Extremely i thjeshtë si manikyrin e thonjve dhe të lehtë për të hequr
- Pandërrueshëm, dünnviskoses dhe mbuluar xhel ngjyrë. Përdoret si një manikyrin e thonjve të përhershme
- Shake dhe llokoçis jo
-% Aderimin 100 në të gjitha sistemet e projektimit gozhdë të tilla si xhel, akrilik dhe tekstil me fije qelqi
- Deri në 4 javë plumb-provë rrokje në thonjtë tuaj!

Vetem per perdorim komercial/ Vetem per perdorim ne thonj artificial ose per ndertime shtresash

viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Vulë
+
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar