Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Choose 1 of 10 gifts from an order value over 49,00 €!
Maja e dyqanit
Pllaka kozmetike, mur dopjo Enë bosh Pllaka kozmetike, mur dopjo
from 0,40 € *
8,00 € / 100 ml
NDED ngjitës special për tipsa Përgatitja dhe përfundimi NDED ngjitës special për tipsa
from 0,59 € *
29,50 € / 100 g
NDED xhel strukturues Xhel strukurues NDED xhel strukturues
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat LED Xhel NAIL-EON LED / UV Gel llak special Top Coat
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NDED одмашћивање Pastrimi, dezinfektimi + largimi NDED одмашћивање
from 1,95 € *
1,95 € / 100 ml
NDED xhel faza 1 Xhel për fazat NDED xhel faza 1
from 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
nded Primer - abetare për thonjtë Përgatitja dhe përfundimi nded Primer - abetare për thonjtë
from 1,25 € *
25,00 € / 100 ml
xhel UV French Xhel frëngjisht xhel UV French
from 1,95 € *
0,10 € / 100 ml
NDED pluhur akriliku me ngjyrë Akrilik NDED pluhur akriliku me ngjyrë
from 1,95 € *
39,00 € / 100 g
NDED pluhur akriliku Pluhur akriliku NDED pluhur akriliku
from 1,95 € *
13,00 € / 100 ml
Pluhur vezullues Pluhur vezullues Pluhur vezullues
from 0,25 € *
0,57 € / 100 g
Artikujt më të rinj të dyqanit
Zonat Feil për ndryshim paraqet plastike 10-pack Limë thonjsh Zonat Feil për ndryshim paraqet plastike 10-pack
from 2,45 € *
13,61 € / 100 g
Ndryshimi fotografi St Limë thonjsh Ndryshimi fotografi St
from 1,95 € *
nded


Në dyqanin në internet të nded do të gjeni dizenjim thonjsh, xhel për thonjtë dhe thonjtë artificiale

Ju keni mundësinë: mbi 8000 Produkte për thonj përrallorë, duan të zbulohen nga ju!

Mirësevini në dyqanin tuaj të produkteve të klasit të parë të dizenjimit të thonjëve. Ne, të Nail Design Exclusive Discovery – nded ® – jemi prodhuesit kryesorë të artikujve kryesorë, përsa i përket dizenjimit të thonjëve, thonjëve artificialë dhe thonjëve me xhel. Lundroni nëpër dyqanin tonë, entuziazmohuni, inspirohuni dhe motivohuni.

Produkte për dizenjimin e thonjëve me pasion, për punë dhe hobi

S’ka rëndësi nëse jeni fillestarë apo profesionistë, përdorues privat, keni një sallon apo doni të ndërtoni një ekzistencë tuajën në këtë fushë – ne jemi partneri juaj kompetent. Tani, të gjitha dëshirat për projektimin e thonjëve do të ju plotësohen, sepse në dyqanin tonë online me mbi 8000 produkte të firmave tona cilësore do të gjeni : YOUMAXX, Nail Design Euro Discount, American Line, KONAD, Euro-Line, Vylet-Nails, Hartmann, Lavera, NAIL-EON, Promed dhe natyrisht nded.

Më tepër se 15.000 tregëtarë si sallone për thonjtë dhe dyqane online i besojne tashmë shërbimit tonë si edhe këshillimit kompetent dhe produkteve tona, të cilat ne i ofrojmë me çmime të favorshme në të gjithë botën. Tek ne, ju porosisni pa taksa, kështu që ju mund të bëni vetë, thonj me xhel me kosto të ulët, të dekoroni thonj magjikë me akrilik dhe thonj artificialë me xhel LED, akrilik dhe fije xhami.

Në dyqanin tonë ju gjeni për çdo teknikë modelimi, xhele të thjeshta dhe të mira për t’u përpunuar, motive dhe likide. Edhe për manikyrët ne kemi gjithçka për t’ju ofruar, çfarë është aktualisht në modë. Përveç këshillave për thonjë artificialë dhe korrektorët në formë manikyri, në gamën tonë të gjerë do të gjeni produkte për një modelim kreativ thonjsh, xhela LED për thonj perfektë, pajisje për thonj artificialë si thonj të llakosur, me spote zbukurime, furçë për thonj me akrilik si edhe gjithçka që duhet për thonj me stil francez. Përveç kësaj ju do të gjeni në dyqanin tonë make-up, kozmetikë, produkte për flokun dhe trupin, parfume, zbukurime për thonj artificialë dhe piercing. Në dyqanin tonë të thonjëve kemi në dizpozicion arredime për sallonet tuaja – që nga aparatura të veçanta deri në komplete arredimesh.

S’ka rëndësi nëse ju bëni vetë dizenjime thonjsh, në shtëpi ose në ndonjë sallon, dmth në fushën e pedikyrit apo kujdesit ndaj këmbëve, ju nuk do të doni të hiqni dorë më nga shumë produkte.

Cilësia e dizenjimit të thonjëve, e cila ju bind

Produktet dhe shërbimet tona janë të një kualiteti të lartë, e cila n’a bën një partner të besueshëm në dizajnimin e thonjëve. Një dëshmi për kualitetin dhe besueshmërinë e shërbimeve tona ësht vula e miratimit e Trusted Shops GmbH.Vlerësime & përvoja të vërteta , ju do të gjeni në profilin tonë eKomi , ku ne kemi marrë vulën e artë nëpërmjet opinioneve pozitive të klientëve.

Produktet tona për artin perfekt të thonjëve, të cilat tregohen nëpërmjet kësaj, që gjatë forcimit nuk lind asnjë nxehtësi, janë të gjitha të çertifikuara dhe pa acid metakrilik, duke mos e prishur thoin natyral. Për më tepër, të gjitha produktet për kujdesin e thonjëve prodhohen sipas rregullores aktuale të kozmetikës dhe ato përmbajnë letrat e garancisë (informuese) dhe përbërës sipas nomeklaturës ndërkombëtare për përbërësit kozmetikë. (INCI).

Përveç artikujve tanë të thonjëve, që prej 2013 shesim edhe kozmetikë natyrale si : Krem pudër, parfum, si edhe produkte për flokët dhe trupin, në Shqipëri. E gjithë kjo dhe një garanci 3-vjeçare nga kompania e vlerësimit TÜV Süd, me aparatura të testuara, n’a bën ne partnerin tuaj të besueshëm në fushën e dizenjimit të thonjëve dhe kozmetikës.

Jo të gjitha fillimet janë të vështira – trajnimet tona, ju ndihmojnë ju

Asnjë mjeshtër nuk ka zbritur nga qielli. Por ne ju mbështesim fortë, të bëheni i tillë. Nëse ju nuk keni aspak përvojë ose pak fare me dizenjimin e flokëve , është një hyrje e mirë një ndihmë e rëndësishme drejt rrugës për sukses. Ne ju vëmë në dizpozicion në Google+ dhe Facebook, Fotografi , pamje dhe udhëzime në galerinë e dizenjimit të thonjëve. Nën faqen e internetit Trajnime/Udhëzime ju japim mundësinë të blini DVD, Të printoni falas udhëzime dhe të porosisni. Për më tepër ju mund të ushtroni teknikën e thonjëve nga një trajnier, në këtë faqe.

Produktet tona cilësore me etiketën tuaj ose në paketim neutral

Dëshironi të blini produkte për kujdesin ndaj thonjëve të klasit të parë si edhe pajisje, të hapni një sallon firmato tuajin të mbështetur nga nded ose të përdorni artikujt tanë me etiketën tuaj (të ashtuquajtura etiketa personale) për t’i përdorur në sallonin tuaj apo ti shisni në dyqanin tuaj të thonjëve? E gjitha kjo është e mundur dhe pa problem. Ne ju mbështesim me kënaqësi për këtë. Përfitoni nga zona jonë tregtare dhe kurseni deri në 80%. N’a dërgoni liçencën dhe merrni aksesin e hyrjes. Sipas dëshirës, ne ju sjellim produktet edhe pa etiketë , në mënyrë që të vendosni markën tuaj. Ose ne mund të mbushim tasat dhe shishet tuaja dhe i etiketojmë ato me etiketën tuaj. Gjithçka është e mundur! Ne ju këshillojmë ju me kënaqësi, gjerësisht dhe me kompetencë.

Rruga juaj drejt pavarësisë në sallonin tuaj të thonjëve – ne ju mbështesim ju!

Entuziazmi juaj për dizenjimin e thonjëve, manikyrët dhe pedikyrët është kaq i madh saqë hobin tuaj do dëshironi t’a ktheni në profesion dhe do të dëshironi të planifikoni hapjen e një biznesi? Urime të përzemërta për këtë vendim. Jo vetëm përkëdhelni veten tuaj por edhe klientët tuaj me një përkujdesje të mirë të thonjëve dhe këmbëve dhe krijoni thonj me xhel profesionalë, thonj artificialë dhe dizenjime moderne të thonjëve.

Ne ju ofrojmë mundësinë, të trajnoheni në njërën prej salloneve tona partnere. Mësoni nga udhëzimet profesionale dhe me eksperiencë, si të bëni art me vlerë, apo të bëni vetë thonj me xhel, dhe të modeloni thonj me akrilik, të vendosni llak tek thonjtë me efektivitet si edhe të mësoni nga të fshehtat e profesionistëve për një manikyr perfekt të stilit „ francez „Pas këtij trajnimi rrënjësor të dizenjimeve të thonjëve , jeni teknikisht i përgatitur drejt rrugës së suksesit.

Ju tashmë keni një përvojë të gjerë dhe trajnim të mirë në fushën e dizenjimit të thonjëve? Mrekulli, mund të të filloni punën menjëherë. Hapni psh një sallon për dizenjimin e thonjëve me markat e liçensuara si American Line, Vylet Nails ose Euro-Line. Ose bëhuni shef i një salloni thonjsh ambulant, një salloni ambulant pë kujdesin e këmbëve, i një shkolle trajnuese, si një këshillues për manikyrë dhe thonj artificialë të një salloni bukurie, si parukier ose partner online i produkteve tona, dhe llogarisni kohën që duhet përkushtuar familjes dhe profesionit.

Këshilla jonë për biznesin: Hapja e një salloni ambulant zakonisht është e lidhur me kosto të vogla dhe pa pengesa sesa hapja e një salloni fiks. Nga njëra anë duhet të paguani si për arredimin e studios, ashtu edhe për qeranë mujore për ambjentin që do përdorni. Nga ana tjetër, sallonet ambulante nuk vendosen në zona komerciale kështu që juve nuk do t’ju duhet të siguroni vende parkimi dhe WC për klientët tuaj. Nuk ka rëndësi se për cilin variant ju do të vendosni, ne do t’ju mbështesim juve dhe do t’ju këshillojmë gjerësisht. Ndihma jonë është po aq individuale sa çdo gisht natyral.

Në kategoritë tona të ndryshme në dyqanin tonë të thonjëve do të gjeni produktet e ëndërruara për thonj, lloje të ndryshme të thonjëve, dizenjime [Arredime për sallone thonjsh dhe kozmetikë. Ju do të merrni nga ne të gjitha, nga një burim.

UV Sete xhelesh fillestarë psh ofrojmë paketa të plota për teknika të ndryshme të modelimit të thonjëve. Thonjë perfektë të magjishëm,me UV-Xhel dhe Xhel me ngjyrë. LED-Xhel si Soak-off Gel, Llak për modelim, xhelatinë, xhel pastrues për thonj artificialë, llak thonjsh me UV dhe xhel të freskët nded shkurtojnë kohën e forcimit nga 30 bis 60 sekonda.Këtë avantazh duhet t’a vlerësojnë edhe klientët tuaj.

Nuk dëshironi ti modeloni më thonjtë me xhel, por favorizoni teknikën me akrilikë për thonj artificialë , e cila mban pa problem për shumë javë, pa u prishur? Atëherë do të gjeni në dyqanin tonë të dizenjimittë thonjëve të gjitha produktet që ju nevojiten, nëse dëshironi të bëni vetë thonjtë. Nga Llak thonjsh në shumë ngjyra deri tek fshirësit e manikyrave, fshirëse të dizenjimit të thonjëve und Solicion dezinfektues për çdo thua dmth. Xhel për thonj, këshilla për thonj, penela, Celeta, aparate, pajisje dhe tasa bosh deri tek zbukurime për thonj, ne ju ofrojmë një gamë të pasur gjërash.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar