Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak 3 v 1 / Peel Off Gel Llak

Gjeni Peel Off Gel Llak -jet tuaja në shumë 194-je ngjyrash të ndryshme

Matt
Matt
liquorice
Twilight
Ulëritës Purple
Sun kissed the Ocean
Lilly Lavender
Scarlet
Lila
Purple Glitter
Proof of Love
Lila
Friesian
Lila
vjollcë
Lila
Mallow
Violet Purple
Lilac Ice Blue
Purple-Pink
Purple Rose
Dark purpurtë
Passion Purple
Temptation in Purple
Violet rose
Violett
Dunkelgrau
Dunkelgrau
Dunkelgrau
Dunkelgrau
Lehta Gray
E gjelbër gri
Engagement Ring
Dritë Coral
Cream Color
Pambuk Ball
Blue Moon
Silver Star
Treasure Golden
Rain Purple
Zezë dhe e bardhë e verdhë
Black White Purple
Black-White Light Yellow
Gold
Zezë dhe e bardhë Blu
Regenbogenfarben
lilacs zezë dhe e bardhë
Black White Red
Goldblau
shumëngjyrësh
shumëngjyrësh
shumëngjyrësh
Lilac Seduction
Indigo
Blue Nordic
Blau
Karaibe
Blau
Blau
Blau
Blau
Lido Blu
Raindrop
Tiki Blu
Trashed Diamond
Blausilber
kokoshka
Sun Ray
Lemon Sherbet
Gelb
verdhë
verdhë
Grün
e gjelbër
porcelani
e gjelbër
jeshile e errët
Dunkelgrün
Dunkelgrün
Willow Irish
Dunkelgrün
Willow Irish
Olive
E gjelbër gri
Honey Mustardë
Scottish Highlands
Blaugrün
Dunkelblau
Turquoise
mandarinë
mandarinë
Sunset
Jaffa Orange
peksimadhe
mandarinë
Marmalade
Mystic
Mocca
Braun
Braun
nuga
Braun
Fshatar Brown
bakrit
Copper
Braun
Sahara
Mystic
Red Desert
Brown-Light Brown
Brown-drita e kuqe
Bronze Star
Orchid
Starlight
Z. Gray
altrosa
Java
Nougatbraun
llokum
Nougatbraun
Brown kuqe
Deep Royal
CIVET Kafe
perilla
Dunkelbraun
kardamom
Maroon
Dunkelbraun
Nougatbraun
Olive
Dunkelbraun
Dunkelbraun
jargavan e errët
Rostrot
Rot
Rot
Firestorm
Red Glitter
Marrakesh
Rot
Dunkelrot
Dunkelrot
Rot
Salsa
Mary Bloody
Moulin Rouge
Dunkelrot
Cayenne
Red-Purple
Rot
Red-Pink
joshje
Hellrot
Hellrot
Verbuar trëndafil
Hellrot
Pink-Orange
Rotbraun
Rotbraun
Rotbraun
Rehbraun
Rehbraun
Rehbraun
kites
Rubinrot
Rubinrot
Passion Tropical
Ruby
Rubinrot
carmine
Weinrot
Rasperry Pie
Popsicle Pink
Tequila Sunrise
Rosé
Ivory
Elderflower
Santa Fe
Cotton Candy
Pink Squirrel
Pink
Pink Peony
vjollcë
Pink
Pink Lady
Pink
Caribbean Pink
Cosmopolitan
Pink
Pink
Pink Piper
Pink
Pink
Fuchsia
Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar