Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Gel Llak / Soak Off Gel Llak

Gjeni Soak Off Gel Llak-jet tuaja në shumë 349-je ngjyrash të ndryshme

Blue Sky
Melon
bruz
Creme
Shampanjë
patëllxhan
Beige
Matt
Matt
Creme
Antracite / e zeze
Gështenjë
Twilight
Zi
Gështenjë
vjollcë
Scarlet
Glitter Purple.
Lilly Lavender
Screaming Purple
Lila
Screaming Purple
Mallow
Dark Purple
Dielli puthi oqeanin 15 ml
Lilac
Purple
Dëshmi e Dashurisë 15 ml
Lilac
Dunkellila
Purple-Violet
Blue Violet
Purple-Light Blue
Lilac Ice Blue
Purple-Light Blue
Purple-Pink
Purple-Pink
Pink
Purple Rose
Deep Violet
Vjollcë e errët.
Amarena
Violett
Violet
Dunkelviolett
Vjollcë e errët.
Violet
Violet
Violet
Vjollcë e errët.
Passion Purple
Violet-Pink
Violet
Dunkelgrau
Gri të errët.
Gri të errët.
Gri të errët.
Dritë gri
Grau
Slate gri
Gri
Stonehedge
Gri
Dunkelgrau
Hellgrau
Dritë gri
Antracite / e zeze
E gjelbër gri
Gri ngjyrë kafe NAIL-EON
Silver
Argjend
Unaza e martesës 15 ml
Silber
Argjend
Bardhë.
Bardhë.
Beige
Ngjyra e kremit 5 ml
Drita Coral
nded Qendra Matte Top - Vulosja llak 15 ml
Weiß
Drita Coral
Pambuku Ball.
Pambuku Ball.
Bardhë.
Bardhë.
Bardhë gri.
Ari i bardhë YOUMAXX
Ari i bardhë Vylet-Nails
Shi Purple NAIL-EON
Silver Star
Treasure Artë NAIL-EON
Blue Moon
Jargavan zezë dhe të bardhë 5 ml
E zezë dhe e bardhë e kuqe 5 ml
Verdha e zezë dhe e bardhë 5 ml
Vjollcë e zezë dhe e bardhë 5 ml
Blu e zezë dhe e bardhë. 5 ml
Ngjyrat e ylberit NAIL-EON
Verdha e zezë dhe e bardhë 5 ml
Ngjyrat e ylberit YOUMAXX
Gold
Regenbogen
Gold Blue
Rainbow
Multicolor
Shumëngjyrësh
Blu
Blue nordik NAIL-EON
Blu
Blu
Blu
Nightshade Blue
Petrol Blue
Blu
Sedilje Lilac
Blu
blu
Blau
Karaibe
Royal blu
Royal blu
Indigo
Solanaceous Green
Green Confusion
Blu
Blu e thellë blu
Blu
Blau
Blue Violet
Blu e errët blu
Shiu shiu NAIL-EON
Blue Sky
Tiki Blue
Baby blu
Baby blu
Blu të Lehta. NAIL-EON
Blue Silver
Sun Ray NAIL-EON
Kokoshka
Verdha
Verdha
Verdha
Lime
Lemon
Yellow Bird
Verdha
Gelb
Lemon Sherbet
Orange-Yellow
Gold
Gold
Krem
Gold
Gold
Gold
Goldrush
Weißgrau
Shampanjë
Weißgold
Porcelani
Veja e Gjelbër
Beige gjelbër
Gjelbër
Gjelbër
Grün/Beige
Gjelbër
Gjelbër
Gjelbër
e gjelbër
Porcelani
e gjelbër
Gjelbër-verdhë
Gjelbër-verdhë
Gjelbër-verdhë
jeshile e errët
Lime gjelbër
Lemon
Blu dhe të bardhë me shkëlqim
Aurora Green
Brown Fawn
Kuqe e errët
Kaki-Beige
Claret-kuqe
Gjelbër i ullirit 5 ml
Blue-White
Purple Lilac
Purple-Pink
Darkgreen
Gjelbër-gri
Ulliri
Mustardë mjaltë NAIL-EON
Highlands skocez.
Blaugrün
Turquoise
Laguna blu
Atlantis
Turquoise
Poolside Blue
Türkis
Bruz ajri 5ml
Blue Sky
Tangerine
Jaffa Orange
Portokalli 5 ml
Portokalli 5 ml
Mermerade portokalli NAIL-EON
Portokalli Vylet-Nails
Pjepër mjaltë 5 ml
Portokalli 5 ml
Tangerine
Sunset
kafe
Brown
Mystic
Sahara
Mocca
Bakri
Kafe të lehta
Mocca
Brown
Brown
Desert Kuq
Kuq e bakrit 5 ml
Nugat
Brown-kafe të lehta 5 ml
Brown-dritë-kuqe
Starlight
Kafe të lehta
Coral
Kafe të lehta
Orkide
Hellbraun
Kafe të lehta
Ylli i Bronzit.
Rehbrown
Kajsi
Beige
Rosé
Ngjyrë kafe e errët Vylet-Nails
Stellar Red
Maroon
Perilla
Vjetër u rrit 5 ml
Ngjyrë kafe e errët NAIL-EON
Java
Midnight Purple
Z. Grey NAIL-EON
Meteoric Brown
Kuq e kuqe
Kafenë e Civet.
Plum
Kafe të kuqe
Magical Rust
Nougat kafe
Kardamom
Dunkelbraun
jargavan e errët
Rostrot
Purple
Kuq
e kuqe
Rot
e kuqe
Rot
Melon
Kuq
Salsa
Kuq
Kuq
Poppy kuqe
Kuq
Kuq
Purpurrot
Rubinrot
Red Glitter
Coral kuqe
Kuq
Salsa
Kuq
Kuq
Firestorm
Red-Purple
Kuq
Red-pink
Red-pink
Red-pink
Red-Pink
Red-Pink
Red-Pink
Red-Pink
Mango kuqe
Purple
Coral
Lila
Kuq
Coral
Coral
Enticement
Verbuar Rose
Pink-portokalli.
portokalli
Rehbrown
Kafe të kuqe
Carmine Red
Rubi i kuq
Rubi i kuq
Bordeaux kuqe
Kuq e errët.
Rubi i kuq
Milane
Peach Kuq Brown. Vylet-Nails
Peach Kuq Brown. YOUMAXX
Rosa
Hellrose
Fuchsia
Fuchsia
Rose
Rosa
Rozë e lehtë
Flamingo
Pink Popsicle
Pink
Pink
Pink
Rasperry Pie
Pink Popsicle
Pink / ari
Pink / ari
Hellrosa
Trëndafili i errët.
Candy pambuku
Elderflower
Elderflower
Rosé
Rozë e lehtë
Pink
Cosmopolitan
Cosmopolitan
Pink
Pink
Pink
Pink Lady
Rose
Pink Pepper
Pink
Fuchsia
Pink
Pink
Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar