Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë

Kozmetikë

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Sabrina Eyeliner Kozmetikë Sabrina Eyeliner
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-24%
Elina Hair Claws Set prej 2 Kozmetikë Elina Hair Claws Set prej 2
from 0,84 € *
Thua Elina Flokët Kozmetikë Thua Elina Flokët
0,84 € *
5,60 € / 100 g
Elina Haarschmuckset e Zezë 16 copë. Kozmetikë Elina Haarschmuckset e Zezë 16 copë.
0,84 € *
4,94 € / 100 g
Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 50ml Kozmetikë Nivea Shampo pushtet të fortë For Men 50ml
1,08 € *
2,16 € / 100 ml
Kammset Kozmetikë Kammset
from 1,08 € *
1,71 € / 100 g
Elina xhel Dushi  250 ml med pjepër balm Kozmetikë Elina xhel Dushi 250 ml med pjepër balm
1,20 € *
0,48 € / 100 ml
Qerpik fallso Kozmetikë Qerpik fallso
from 1,32 € *
6,60 € / 100 g
Flluskoj vaske qumësht Elina 1000 ml mjaltë Kozmetikë Flluskoj vaske qumësht Elina 1000 ml mjaltë
1,32 € *
1,32 € / 1000 ml
Nivea Deospray Stresi Mbrojtur për Burra Kozmetikë Nivea Deospray Stresi Mbrojtur për Burra
from 1,32 € *
3,77 € / 100 ml
Elina Haargummis 6 ngjyra 18 copë Kozmetikë Elina Haargummis 6 ngjyra 18 copë
1,32 € *
4,26 € / 100 g
Elina Duschgel Balsam 250 ml Kozmetikë Elina Duschgel Balsam 250 ml
1,42 € *
0,57 € / 100 ml
Nivea Shampoo Volume Sensation 50ml Kozmetikë Nivea Shampoo Volume Sensation 50ml
1,43 € *
2,86 € / 100 ml
Sabrina Lip balm Kozmetikë Sabrina Lip balm
1,44 € *
3,20 € / 100 g
Elina Scrunchies 12 copë Kozmetikë Elina Scrunchies 12 copë
1,44 € *
5,76 € / 100 g
Elina Haargummis 24 St Kozmetikë Elina Haargummis 24 St
from 1,44 € *
5,33 € / 100 g
Indigo Make-Up Stick Kozmetikë Indigo Make-Up Stick
1,56 € *
10,40 € / 100 g
Indigo Lipstick Glitter kafe 3,8 g Kozmetikë Indigo Lipstick Glitter kafe 3,8 g
1,56 € *
39,00 € / 100 g
Indigo Buzëkuqët 73 të bardhë, 3.8 g Kozmetikë Indigo Buzëkuqët 73 të bardhë, 3.8 g
1,56 € *
39,00 € / 100 g
Elina Hair Brush Set Kozmetikë Elina Hair Brush Set
from 1,68 € *
Indigo Lip gloss krem ​​71 ml 2.7 Kozmetikë Indigo Lip gloss krem ​​71 ml 2.7
1,68 € *
56,00 € / 100 ml
Indigo Edit 3in1 30 g Kozmetikë Indigo Edit 3in1 30 g
1,68 € *
5,60 € / 100 g
Elina-Luxry fruta dush 300ml Kozmetikë Elina-Luxry fruta dush 300ml
1,80 € *
6,00 € / 1000 ml
Adidas Dushi Kozmetikë Adidas Dushi
from 1,93 € *
0,77 € / 100 ml
Nivea Deospray Stres Mbroni Woman 35ml Kozmetikë Nivea Deospray Stres Mbroni Woman 35ml
2,05 € *
5,86 € / 100 ml
Indigo Eyeshadow Duo 4g Kozmetikë Indigo Eyeshadow Duo 4g
from 2,08 € *
lavera pastë dhëmbësh Kozmetikë lavera pastë dhëmbësh
from 2,17 € *
2,89 € / 100 ml
YOUMAXX Shpatull dylli depilatory druri 100 St Kozmetikë YOUMAXX Shpatull dylli depilatory druri 100 St
from 2,17 € *
2,11 € / 100 g
Dove Pfelgedusche 250 ml Kozmetikë Dove Pfelgedusche 250 ml
2,17 € *
0,87 € / 100 ml
Indigo Compact Powder Kozmetikë Indigo Compact Powder
2,17 € *
5,86 € / 100 g
Indigo Rouge 5 g Kozmetikë Indigo Rouge 5 g
2,17 € *
43,40 € / 100 g
Indigo Lipgloss Glitter 15 Tube ml Kozmetikë Indigo Lipgloss Glitter 15 Tube ml
2,17 € *
14,47 € / 100 ml
Labello Lip Care Kozmetikë Labello Lip Care
from 2,17 € *
36,17 € / 100 ml
Axe Deodorant spray 150 ml Kozmetikë Axe Deodorant spray 150 ml
2,19 € *
1,46 € / 100 ml
Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml Kozmetikë Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml
2,19 € *
1,46 € / 100ml
Qerpikët YOUMAXX Kozmetikë Qerpikët YOUMAXX
from 2,29 € *
22,90 € / 100 g
Indigo Eyeliner 3.5ml Kozmetikë Indigo Eyeliner 3.5ml
2,29 € *
57,25 € / 100 ml

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Kozmetikë:

Make-up
Një çehre e freskët duket e shëndetshme dhe vitale. Me Make-up in tonë të kozmetikës natyrale ju mbështesni në mënyrë efektive karizmën tuaj dhe sillni në çdo stineski në fytyrën tuaj. Të gjitha produktet janë pa aditivӕ sintetikë dhe karakterizohen nga
Kujdesi për flokët
Flokët duhet të mirëmbahen në mënyrë që të mbeteten të shëndetshëm dhe të bukur ose edhe për t’u bërë të shëndetshëm, në rast se janë veçanërisht të stresuar. Nga shampoja , kremi i flokëve deri tek kura e flokëve mund të gjendet në gamën tonë te gjer
Kujdesi për lëkurën
Lëkura është e ekspozuar vazhdimisht ndaj influencave të shumta. Në mënyrë që ajo mos vuaj nga këto fennomene si, nxehtësia, i ftohti,lagështia apo produkteve të tjera pastruese është e rëndësishëm një pastrim i rregullt i lëkurës. Të larit dhe të bërit d
Aksesorë SPA
Relaksi dhe kujdesi kanë një rëndësi të madhë gjatë kohës tonë plot stres, pë t’a mbajtur trupin dhe shpirtin të shëndetshëm. Prandaj SPA eshtë një fushë gjithmonë e në rritje dhe e shumëllojshme. Për aplikacione dhe trajtime sa më të këndshme, kemi bashk
Bukuri natyrale e lëmuar
Bukuria dhe karizma nuk janë gjithmonë të dhëna vetëm nga natyra. Edhe bima me e bukur prishet nëse ajo nuk ujitet dhe dhe nuk kujdesemi për të. E njëjta gjë ndodh edhe me lëkurën njerëzore dhe flokët nëse ato lihen pas dore. Prandaj, kujdesi është thelbësor , ku përzgjedhja e duhur kozmetike nëpërmjet një kontributi vendimtar, të çon drejt suksesit. Në dyqanin tonë online ne ju prezantojmë ju një gamë të gjerë me produkte natyrale kozemtike, produkte mbrojtëse si edhe parfum. Përkëdheleni veten dhe trupin tuaj me produkte të zgjedhura dhe largoni rrudhat e krijuara nga koha. Pas një kohe te shkurtër do të ndjeni  që një trup i kuruar ,do të ketë një ndikim pozitiv edhe në shpirtin tuaj si edhe forcon qarte vetevleresimin.

Fjala „Kozmetikë“: vjen nga greqishtja e lashtë dhe do të thotë „zbukuroj“ ose rregulloj. Me këtë kuptim arriti nocioni nga mesi i shekulllit te 19 nga Franca, në Gjermani. Në terminologjinë e përdorur sot,  nën termin  Kozmetik përmblidhet gjihtcka e cila i shërben : pastrimit, kujdesit dhe zbukurimit të trupit dhe flokut. Artikujt kozmetike  kujdesen që të pastrojnë lëkurën dhe flokët nga papastërtitë dhe djersa, atjo janë ushqyese dhe e mbrojnë trupin nga funksionet e tij mbrojtëse ato ndikojnë kundër plakjes së lëkurës dhe kujdesen gjithashtu të kurojnë pamjen e jashtme nëpërmjet një kozmetike dekorative si edhe për në aromë të këndshme.


Ne kemi vënë për ju në dispozicion një gamë të gjerë produktesh që ju ofron ju gjithcka për t’u kujdesur në menyrë natyrale. Pika jonë e fortë është kozmetika natyrale e cila ështe pa konsevantë dhe materiale të dëmshme. Nëse bëhet fjalë për krem, make-up (krem pudër) , lapsa për sytë, lapsa buzësh, këto mund t’i blini tek kozmetika  jonë online së cilës i besoni. Nëpërmjet produkteve  të përgjedhura, do të arrini rezultatet që dëshironi.

Përveç kësaj ne ju ofrojmë juve aroma, parfume, produkte te panumërta për mirënie si edhe aksesorë SPA. Rrethojeni veten me një aluzion delikat aromatik, ose theksojeni personalitetin tuaj me nje parfum ekspresiv. Në dyqanin tonë të parfumeve, do të gjeni për çdo rast parfumin e përshtatshëm, nga një parfum ditor i lehtë  për çdo punë deri në aromë joshëve për daljet mbëmjeve.
Eksploroni produktet tona në dyqanin tonë, ku ju mund të porosisni në mënyrë shumë të rehatshme produktet tona online. Tek ne, do të gjeni gjithçka nga një dorë profesionale.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€