Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Kujdesi për flokët

Elina Hair Claws Set prej 2 Kujdesi për flokët Elina Hair Claws Set prej 2
from 1,04 € *
lavera Shtyer dhe Cures Kujdesi për flokët lavera Shtyer dhe Cures
from 3,65 € *
2,43 € / 100 ml
Kammset Kujdesi për flokët Kammset
from 1,28 € *
0,81 € / 100 g
Elina Haargummis 24 St Kujdesi për flokët Elina Haargummis 24 St
2,96 € *
0,80 € / 100 g
Shampo lavera Kujdesi për flokët Shampo lavera
6,53 € *
3,27 € / 100 ml
lavera Flokët Shampo Speciale Kujdesi për flokët lavera Flokët Shampo Speciale
6,53 € *
13,06 € / 100 ml
3 Moti Taft llak flokëve 75ml Kujdesi për flokët 3 Moti Taft llak flokëve 75ml
3,18 € *
4,24 € / 100 ml
Nivea Hair Spray Diamond Gloss 250ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Spray Diamond Gloss 250ml
4,26 € *
1,70 € / 100 ml
Schauma anti zbokth Shampo 400ml Kujdesi për flokët Schauma anti zbokth Shampo 400ml
4,62 € *
11,55 € / 1000 ml
Schauma Shampoo for Men 400ml Kujdesi për flokët Schauma Shampoo for Men 400ml
3,26 € *
8,15 € / 1000 ml
Schauma Shampoo Color Glanz 400ml Kujdesi për flokët Schauma Shampoo Color Glanz 400ml
3,26 € *
8,15 € / 1000 ml
Nivea Shampo gjatë Repair 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo gjatë Repair 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea Shampoo Volume Sensation 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampoo Volume Sensation 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea 2in1 250ml Express Kujdesi për flokët Nivea 2in1 250ml Express
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea Hairspray Ultra 250ml fortë Kujdesi për flokët Nivea Hairspray Ultra 250ml fortë
4,06 € *
1,62 € / 100 ml
Nivea Hairspray gjatë Riparimi 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hairspray gjatë Riparimi 250 ml
4,26 € *
1,70 € / 100 ml
Nivea Shampoo Hidro Care 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampoo Hidro Care 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea Shampo Riparimi Intense ndërtimin 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo Riparimi Intense ndërtimin 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea Hair Color Protect Spray 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Color Protect Spray 250 ml
4,26 € *
1,70 € / 100 ml
Nivea Hair Spray ekstra të fortë 250 ml Kujdesi për flokët Nivea Hair Spray ekstra të fortë 250 ml
7,18 € *
2,87 € / 100 ml
Alpecin Flokët 200ml tonik Kujdesi për flokët Alpecin Flokët 200ml tonik
6,14 € *
3,07 € / 100 ml
Nivea Shampo pastër Ndikimi For Men 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo pastër Ndikimi For Men 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Nivea Diamond Gloss Mousse 150 ml Kujdesi për flokët Nivea Diamond Gloss Mousse 150 ml
4,19 € *
2,79 € / 100 ml
Nivea Shampo Color Crystal Gloss 250ml Kujdesi për flokët Nivea Shampo Color Crystal Gloss 250ml
2,98 € *
1,19 € / 100 ml
Fuqia Shampo Alpecin për gri 200ml flokëve Kujdesi për flokët Fuqia Shampo Alpecin për gri 200ml flokëve
7,50 € *
3,75 € / 100ml
Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml Kujdesi për flokët Nivea Color Mousse me UV Filter 150ml
0,00 € *
0,00 € / 100ml
Schauma anti zbokth Shampo 400ml Classic Kujdesi për flokët Schauma anti zbokth Shampo 400ml Classic
1,92 € *
4,80 € / 1000 ml
-34%
Schauma Shampoo Shampo Flokësh dhe Trupi 400ml Kujdesi për flokët Schauma Shampoo Shampo Flokësh dhe Trupi 400ml
4,62 € *
11,55 € / 1000 ml
Më tepër sesa thjesht larje flokësh: Mirëqenie për flokët tuaj.
Flokë të bukur dhe një prerje moderne i përkasin një aparence të kuruar dhe theksojnë pamjen e saj. Kush ka një flokë të fortë dhe me shkëlqim, duhet të kujdeset për të për t’a mbajtur atë të shëndetshëm dhe plot shkëlqim. Kjo vlen veçanërisht për flokët e hollë, të brishtë, me gërshërëza ose për trajtimet kimike si lyerje apo permanent. Ato kanë nevojë për kujdes. Prandaj përdorni produkte, të cilat janë për tipin e flokëve tuaj. Nëse flokë i yndyrshëm, flokë i hollë, apo flokë normal, do të gjeni në dyqanin tonë për kozmetikë natyrale  dhe kujdes natyralë të flokëve një gamë të gjerë produktesh.

Gama jonë përfshin gjithçka, që ju nevojitet për një përkujdesje të plotë dhe të butë. Shampoja pastron flokun dhe për përdorim të përditshëm duhet të jetë e butë. Në përzgjedhjen e produktit duhet të keni parasysh nëse ju psh. Keni flokë të thatë apo të yndyrshëm, nëse lëkura juaj e kokës ka zbokth apo ju kruhet ose nëse tipi juaj i flokut është normal. Në të gjitha shampot janë përdorur ekstrakte naturale bimore, të cilat veprojnë në mënyrë efektive. Eshtë hequr dorë në këtë mënyrë nga konservantët kimikë dhe parfumet kimike gjithashtu. Aroma e freskët të sjell në mendje aromat natyrale tek floku. Për një krehje sa më të mirë sidomos tek flokët e gjatë dhe me kaçurrela përdoren kremërat e flokëve. Ato i përkasin një kujdesi të mirë të flokëve si një kurë e mirë për flokët e cila i jep hidratim dhe i ushqen dhe duhet të zhvillohet në varësi të flokut , në intervale të rregullta.

Për një përkujdesje të plotë dhe flokë të butë duhet bërë dhe trajtimi i duhur i flokut. Ngarkesat e tepërta kimike psh: prej lyerjes së shpeshtë ose dekolorimit, permanentit, floku juaj mund të dëmtohet shumë. Prandaj për këtë është i  rëndësishëm një kujdes i mirë  dhe natyral. Kështu që duhet të shmangni lyerjen apo dekolorimin pas një permanenti. Në rastin më të keq mund të dëmtohen flokët kaq keq saqë mund të ndihmojë vetëm një gërshërë. Jepini flokut tuaj pak kohë deri në trajtimin tjetër dhe kujdesuni për t’a me kozmetikë natyrale. Nëse keni flokë të yndyrshëm , nuk duhet të përdorni ujë të nxehtë për t’i larë. Shpëlajeni flokun vetëm me ujë të vakët. Kur floku është i thatë, kini parasysh që ajri i  tharëses së  flokut të mos jetë shumë i nxehtë, sepse nxehtësia mund të çojë në tharje të mëtejshme. Edhe gjatë stilimit të flokëve është shumë e rëndësishme përzgjedhja e produkteve stiluese për t’i mbajtur flokët të shëndetshëm dhe të bukur. Në gamën tonë të kozmetikës natyrale për flokët do të gjeni gjithçka për të cilën keni nevojë gjatë proçesit të stilimit. Flokët tuaj, do t’ju falenderojnë!

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar