Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Kthetrat Elina flokeve Set i 4 - pajisje e flokëve për flokë të gjatë dhe të shkurtër
Details
+

Kthetrat e flokeve janë jo vetëm një e dobishme accessory në flokë të gjatë, hairstyles shkurtër janë vetëquajtur edhe me pajisje praktike flokëve dhe styling. Në ngjyrat e Zezë dhe kafe kthetrat e dobishme të flokëve në 4 akt i ka ngritur shumë diskrete.


Flokët Claws flokë të gjatë

Flokët Gëzuar të gjatë është e kombinuar në një ose më shumë braids ose i veshur si lloj krehjeje. Jo gjithmonë japin gjatesite e flokëve më parë se të gjitha fillesat plotësisht dhe përherë të gjejnë mbështetje në hairstyle. Në këtë rast, kthetrat e flokëve të vijnë në dhe të rregulluar fillesat individuale të flokëve. Një Bangs të shkurtër apo të gjatesite e ndryshme të flokëve për shkurtime fazë mund të në mënyrë efektive dhe të harmonishme integruar në Hairstyling.

Flokët e shkurtër - Frisiermöglichkeiten më shumë se sa pritej!

Mënyra të stilit janë shumë më pak i kufizuar në flokë të shkurtër se sa ju mendoni. Përveç Hairstyling klasik me kondicioner, dylli flokët ose xhel thonjtë mund të prodhojë efekte interesante me qesharake në vendet e drejtë. Si mund të sjell në mendje një lloj lloj krehjeje ose të prodhuar nga fillesa individuale të gjatësisë së flokëve kombinuar me flokë të shkurtër. Ndërsa kthetrat në kafe me flokë të zeza të duket shumë që s'bie në sy dhe janë pothuajse të padukshme, mund të jetë në fuqi e flokëve me humor të lehtë e arritur kur 4 ai do të vënë kthetrat e flokëve të përdorura si një diçka tërheqëse.

Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar