Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
lavera Flokët Shampo Speciale
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për të gjitha llojet e flokëve me ne disa nga Lavera. Gjithkush duhet të japin flokët çfarë ajo ka nevojë.
Nëse keni flokë paksa me vaj, ju keni nevojë për anti-yndyrat shampo për flokët e thatë, ne rekomandojmë shampo për flokët e thatë. Me ne ju do të gjeni vetëm të drejtë lavera Produkt.

Është e rëndësishme për të gjetur të gjitha llojet e flokëve shampo e duhur për ju për të mbajtur flokët e tyre optimale. Me lavera Shampo, ju mund të qartë problemin dhe për të marrë për të bërë kujdes të përsosur për flokët tuaj dhe të kokës, si dhe marrjen e një parfum afatgjatë të freskëta.

Sigurisht edhe ju të merrni pranë shampoos normale, speciale, shampo dhe kondicioner produkteve styling dhe trajtimet.
Shih për veten tuaj. Ju do të gjeni shumë artikuj të tjerë të lavera.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar