Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
lavera Shtyer dhe Cures
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Shndrit shëndetshme dhe të kujdesit intensiv. Vlefshme përbërësit organike bimore kujdesit të sjellë flokët të shkëlqejë, më të lehtë për krehër dhe të sigurojë kujdes intensiv pas çdo larë flokët. Së bashku me Keratinkomplex bimore, të bazuara në faktorë hidratues sheqer merr shkëlqejë e flokëve dhe smoothness, të lehtë për krehër dhe është gjithashtu mbrohen më mirë nga ajri tharëse flokësh.
Flokët e jonë duhet të bashkohen disa. Në kapele e dimrit janë të veshur, e ajrit të thatë nxehtë në verë ose janë të ekspozuar ndaj diellit. Prandaj, ju duhet vetëm të mjaftueshme për të vënë theksin në kujdesin e duhur.
Ju mund të lavera Përdorimi shpëlarje dhe trajtimet pas çdo larë flokët, jo vetëm dëmtuar tashmë të flokëve, flokë të shëndetshëm shumë nevojë për kujdes të rregullt për të qëndruar të shëndetshëm.
Shpesh gratë përdorin këto produkte te kujdesit, por edhe burrat duhet të kujdeseni për flokët tuaj si.

Sigurisht edhe ju të merrni pranë shampoos normale, speciale, shampo dhe kondicioner produkteve styling dhe trajtimet.
Vetëm kanë një vështrim në dyqanin tonë online, ku ju do të gjeni shumë më tepër lavera
Produkte.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
2
4
2
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar