Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
lavera styling flokët
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kush nuk do të duan një model të përkryer vetëquajtur mban orë? Pavarësisht mirëmbajtjen e fortë e natyrisht nuk duhet të vuajnë flokët, më të mirë këto janë mbajtur në mënyrë plotësuese.
Me luhatjet e temperaturës, ajo është edhe më e vështirë për të stilit flokët si ju do të donte që ajo të, lagështia e lartë, ajrit të thatë ngrohjes apo të rregullt veshur e kapele, dhe flokët e kokës janë sjellë lehtësisht jashtë bilancit dhe styling ne edhe më e vështirë. Edhe në qoftë se një produkt styling plotëson të gjitha këto kritere të përkryer, parfum është ende duke luajtur një rol të madh. Gjithkush dëshiron të ketë flokë të përkryer vetëquajtur dhe flokët të mirë nuhatje.
Me lavera Ju arritur produkteve styling flokët kujdes të përsosur i aftë dhe ekstra me aromë të jashtëzakonshme.

Sigurisht edhe ju të merrni pranë shampoos normale, speciale, shampo dhe kondicioner produkteve styling dhe trajtimet.
Vetëm kanë një vështrim në dyqanin tonë online në, aty ju do të gjeni më shumë lavera Produkte.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar