Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nivea Shampo 2in1 Express 250ml - Shampo dhe Kondicioner
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Në mëngjes ai zakonisht duhet të shkoni të shpejtë, madje edhe në dush. Për pastrim të plotë dhe me shumë kujdes që Nivea Shampo 2in1 250ml siguron Express. Shampo dhe kondicioner në një e bën këtë produkt në një kalim të vetëm për të pastër dhe të shëndetshme flokët kërkim.

Acacia ekstrakt për krehje e lehtë

Gjithkush e di problemin: Në qoftë se ne përdorim vetëm një shampo, flokët shpesh është i brishtë dhe është e vështirë për të krehër. Mbetet për një kondicioner shtesë ka kohë, atëherë Nivea Shampo ofron 2in1 250ml Express për ndihmë. Për lehtësinë e krehje ekstrakt prej akacieje përmbante duhet, shndrit shëndetshëm dhe një ndjesi butë sjell keratin lëngshme në flokë. Formula e butë në këtë 2 në 1 produkt të Nivea gjithashtu ofron shërbim të gjithë-të shprehur për flokët.

Vetëm një shampo për përdorim të përditshëm

Pastrimit si shampo, ajer si një pije - kjo vepron Nivea Shampo 2in1 Express, e cila dallohet nga përbërësit e saj të butë për përdorim të përditshëm. Një arrë-sized Sasi është masazhin në flokë, pasi një Einwirkzeigt shkurtër është shpëlarë tërësisht me ujë të pastër. Flokët ndjehet menjëherë e butë dhe të ndjerë të kujdesej për të. Nëse kujdesit dhe styling produktet më tej nga Nivea përdoret si një shtojcë, rezultati përditshme është krejtësisht flokët përshtatshëm me shndrit shëndetshme.

Përmasat
+
0.035 Metër (m)
0.07 Metër (m)
0.2 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar