Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
Shampo lavera
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Përveç pastrimi dhe degreasing e flokëve kokës një shampo gjithashtu nxit përmirësimin e krehër dhe shkëlqim të flokëve, ka uplifting, konfirmohen, nganjëherë freskuese dhe efekte të tjera pozitive, të tilla si pH neutral, rrit degreasing ose më pak zbokth.

Në flokët aromatik nuk duhet ende të hiqet dorë, parfume lavera House ka përbërë sidomos me shije frute dhe scents lules për disa shampoos natyrore. Pra, jo vetëm flokët tuaj duket të freskëta, por gjithashtu ka një aromë të madh.

Sigurisht edhe ju të merrni pranë shampoos normale, speciale, shampo dhe Shtyer produkteve styling dhe trajtimet.
Në dyqanin tonë ju do të gjeni shumë produkte më shumë lavera.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar