Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 49 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për flokët
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina Hair thua - Për të rregulluar flokët e gjatë dhe të harlisur
Details
+

Në një guaskë këto kthetrat e flokëve mend në e Zezë dhe ngjyrë kafe me një dimension të 8 x 3.5 cm. Të Clamps gjerë janë të përshtatshme sidomos edhe për të rregulluar flokët e gjatë dhe të harlisur në anën e pasme të kokës.

Pranverë guximshëm dhe kthetrat lakuar

Kthetrat e flokëve merrni ngushtësi në flokët e saj deri në pranverë të fortë që mban dy kthetrat, dhe nga ana e formës kërrusur. Kjo bashkoj prongs individuale dhe të sigurohemi se flokët nuk mund të kaloj jashtë. Thua flokët vetë mbetet në vend dhe jo të lirshme gjatë kryerjes. Nga jashtë, shihet aktet clip si një shell hapur pak. Pranverë është parë me të vërtetë, por zhduket diskrete nga skema e ngjyra në e Zezë dhe ngjyrë kafe.

Veçanërisht të përshtatshme për flokët e harlisur

Me dimensionet e 8 x 3,5 cm dhe forcën relativisht masive materiale, këto kthetrat e flokëve janë veçanërisht të përshtatshme për flokë të shëndetshëm dhe të trasha ose curls. Së pari, një pirg i madh është i nevojshëm për të mbajtur flokët shumë, në anën tjetër bie edhe këtë bizhuteri mjaft mbresëlënëse e flokëve në një bollëk të flokëve mezi më. Për flokët e shkurtër ose e hollë është e rekomandueshme të përdorni një thua pak më delikate e flokëve, e cila më pas tërheq pak vëmendjen për veten e saj.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar