Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për lëkurën
Dorë Kujdesi për lavera
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Gjithkush do të donte që të ketë duart e butë dhe e bukur, por për fat të keq kjo është nëpërmjet larjen e duarve të vazhdueshme, dielli, shiu, era dhe të ftohtë, sidomos jo gjithmonë e mundur.Lëkurës në duart e tij të shtrirë, reddens dhe bëhet plasaritur. Kështu që lëkura delikate mbetet e butë dhe i përkulshëm pavarësisht nga ndikimet e jashtme, ju duhet të aplikoni krem rregullisht. Me produkteve të kujdesit Dorë lavera ata kanë gjetur pikërisht krem të drejtën për të ruajtur rendin dhe për të mbrojtur duart tuaja.

Krem për duartë me organik vaj bajame dhe gjalpë Shi mbron duart tuaja nga abuzimi ekstrem dhe të sigurojë atyre me lagështi e nevojshme. Efektive soothes organike ekstrakt kamomil dhe ushqen lëkurën.

Formula veçanërisht drita e lavera përthith shpejt në lëkurë, duke lënë duart prej kadifeje të butë manicured, menjëherë nga një aromë të këndshme. Duart ndjehen të butë dhe të kujdesej për të, edhe nëse ata janë theksuar në veçanti.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5
Përmbledhje
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar