Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për lëkurën
lavera Xhel Dushi
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

lavera Xhel dushi me ekstrakt të çmuar organike aloe vera dhe scents të ndryshme, i jep lëkurës një të ndjehen të rafinuar dhe relaksuese në lëkurë. Vlefshme organike Aloe Vera jep lëkurës me një shumë të lagështisë vlefshme. Në të njëjtën kohë, surfactants butë natyrore të sigurojë në vaj kokosit dhe baza për një pastrim të sheqerit veçanërisht qetësues dhe të butë. Substancat e ndryshme lavera përdoren jep lëkurën gjatë paqes dush dhe forcë dhe sjell trupin dhe mendjen në një ekuilibër të relaksuar. Në të njëjtën kohë, surfactants butë natyrore të sigurojë në vaj kokosit dhe baza për një pastrim të sheqerit veçanërisht qetësues dhe të butë.Formula e butë e lavera Xhel dushi përshtatshme për pastrimin e përditshme, ata kanë një compatibility mirë të lëkurës dhe një aromë të këndshme për të ju shoqërojë gjatë gjithë ditës.
Nëse ju keni më shumë se lavera Për të mësuar produkte, vetëm shikoni në dyqanin tonë online, ku ju jeni të sigurt për të gjetur gjënë e duhur.


Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar