Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Kujdesi për lëkurën
Locion Trupi lavera
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Pastër vitaminë C dhe vitaminë E në kombinim me ujor-alkoolike ekstrakte bimore dhe vajra esenciale japin kujdes intensiv dhe mbrojtjen e lëkurës.

Të Krema Trupi lavera përmbajnë të vlefshme mjaltë dhe qumësht organik organike dhe të ushqyer lëkurën përkulshëm dhe kadifeje - për lëkurë dukshëm më të bukur. Rich organike vaj bajame, mjaltë organike, organike gjalpë Shi dhe vitamina dhe kujdesi për të mbrojtur lëkurën.I butë, parfum delikat është qetësues për shpirtin dhe i jep një grimë e diellit - në çdo stinë. Efektive, të pranueshme dhe kujdesi të lëkurës natyrale - çdo ditë.

Emulsioni lehtë thith shpejt dhe siguron lëkurën me afatgjatë lagështi intensive.Formula pampering i lavera bën për momentet e tenderit të relaksimit dhe luan rreth shqisat me aromë delikate dhe krijon një lëkurë të butë prej kadifeje.

Ne ofrojmë më shumë në tonë dyqan lavera tualetin, vetëm shikoni në dyqanin tonë online, ku ju me siguri do të gjeni një të drejtë.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar