Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up

Make-up

Sabrina Eyeliner Make-up Sabrina Eyeliner
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-45%
Qerpik fallso Make-up Qerpik fallso
1,88 € *
9,40 € / 100 g
Qerpikët YOUMAXX Make-up Qerpikët YOUMAXX
from 2,68 € *
26,80 € / 100 g
KONAD Make-up Pinsel Set Make-up KONAD Make-up Pinsel Set
6,02 € *
-45%
Labello Lip Care Make-up Labello Lip Care
3,95 € *
79,00 € / 100 g
Make-up për fytyrën tuaj rrezatuese.

Në verë , fytura juaj  prej natyre ka një çehre të freskët , ajo përkedhelet nga dielli dhe ajri i pastër i ben gjithashtu mirë. Por çfarë ndodh në stinët e tjera, ose nëse vera është me shi ? Më pas lëkura zbehet shumë shpejt. Edhe stresi, sëmundjet, ajri i thatë i kondicionerit ose ndikime të tjera nga ambjenti mund të ndikojnë në çehre apo në gjendjen e fytyrës. Fytyra nuk shkëlqen më. Por kjo nuk duhet të ndodhë. Më një kozmetikë natyrale, make-up-i mund të mbulojë defektet e lëkurës dhe njëkohësisht e mirëmban atë. Kështu fytyra mund të rifitojë të njëjtën rrezatim dhe siguri. Duke u mbështetur nga kozmetika dekorative, si i kuq buzësh, balsam buzësh, tone për sytë ,rimel, ose qerpikë fallco, si edhe laps dhe penel për sytë, fytyrës tuaj do ti kthehet prape shkëlqimi. Një pamje tërheqëse në ditët e sotme, është thelbësore në të gjitha fushat e jetës.

Veçanërisht në vendin e punës, ështe e rëndësishme, paraqitja e kuruar. Pranë një modeli flokësh moderne dhe të përshtatshme ashtu si edhe një veshje e duhur, kozmetika luan një rol të rëndësishme Me një grim natyral kozmetike Make-Up me minerale natyrale si edhe vajra ushyes organikë do të krijoni një bazë perfekte  e cila nxjerr në pah personalitetin tuaj dhe do të kujdeseni për një çehre të freskët. Nëse ju zgjidhni një krem të lëngshëm, një krem Make-Up, apo një pudër të lehtë, kjo varet nga shija dhe preferencat tuaja. Për të arritur një rezultat natyral,duhet të keni kujdes që make – upi ti korespondojë tonit tuaj të fytyrës. Një make – up i errët mund të duket jo e natyrashme dhe aspak naturale, e ekzagjeruar. Theksojini sytë tuaj në mënyrë perfekte me laps, penel, tone për sytë, në mënyrë që ato edhe të zmadhohen pak.

Këtu vlen pë t’u përmendur deviza, që make-upi i ditës  të jetë sa më natyral, kurse ai i natës apo eventeve mund të jetë më i rënduar dhe që bie në sy. Qerpikët fallco janë gjithashtu shumë tërheqës, dhe të krijon një vështrim magjepsës. Me ton (rouge) lyhen faqet – mollëzat). Një balsam buzësh i ofruar nga dyqani jonë online kujdeset për buzë të ndjeshme, laps buzësh për kontur, shkëlqyesa theksojnë ngjyrat e buzëve. Besojini Make-up-it tonë të kozmetikës natyrale pa diditivë sintetike dhe përjetoni një ndjesi të këndëshme në lëkurë që si rrjedhojë do t’a bëjë lëkurën tuaj të shkëlqejë. Përbërësit natyrorë si ekstraket bimore dhe vajrat organikë do t;ju magjepsin buzëqeshjen në fytyrë. Make up natyrale pa përbërës kimikë, për lëkurë të shëndetshme.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€