Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo Lipgloss 71 2,7ml krem ​​- për buzët e plota dhe me shkëlqim
Details
+
Nëse buzët janë të theksuara pa qenë shumë i spikatur, përdorimi i Indigo Lip Gloss krem ​​71 ml 2.7 është ideale. Vetëm për natyrore-looking grim modest ditë e përshtatshme e krem ​​delikate tonin që lehtë mund të shimmering buzët.

Gloss lip për ndriçim dhe volum

Në kontrast me të errët të kuq buzësh lip gloss buzët me njolla vetëm diskrete dhe të lehtë një errët. Indigo Lip gloss 71 ml 2,7 krem ​​në krem ​​lightens ngjyra lip natyrore në dritë, në të njëjtën kohë ata marrin më shumë volum dhe një lustër joshëse. Gjatë të qëndrueshme dhe colorfast gloss lip përmbahet gjatë në buzë dhe mund të rifreskohen duke përdorur aplikues sfungjer në çdo kohë.

Ngjyrë E drejtë për çdo lloj të lëkurës dhe çdo rast

Në çfarë Ngjyrë një lip gloss është zgjedhur varet nga faktorë, duke përfshirë llojin e lëkurës. Gjithashtu, rasti dhe veshje për të vendosur në të djathtë Ngjyrë. Më harmonizon përbërjen, më tërheqës është pamja e përgjithshme. Drejtë ton lëkurës për Ngjyrë ju të gjeni ato më lehtë unflattering. Ngjyrë Ideale është ajo që është e ngjashme me ngjyra cik natyrale, ose rrit atë. Përveç efektit të saj zbukuruar e Indigo lip gloss është creme 71 ml 2.7 ra fjala edhe një moisturizer. Buzët janë të mbrojtur dhe të ruajtur. Lip gloss mund të përdoret gjithashtu si një fund joshës për kuq buzësh konvencionale.
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar