Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
lavera bojë për vetulla
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Përveç kësaj, zakonisht shtresa errët, siguron që rëna janë të trashë dhe kështu një qerpikët më intensiv dhe ekspresive është arritur. Në varësi të cilën bojë për vetulla është përdorur për të zgjeruar rëna.

Furçë precision lavera Bojë për vetulla forcon, të ndara dhe i jep rëna gjatësinë më shumë dhe ekspresivitet.Furçë vëllimi siguron fiksim dhe mahnitëse të plotë rëna. Përbërësit me origjinë natyrore të tilla si beeswax organike dhe pigmente minerale të rafinuar të sigurojë mbrojtje të gjatë të qëndrueshme dhe intensive.

Nga përzgjedhura organike dhe vajra shtazore rëna shikoni butë, fleksibil, të plotë dhe të jenë të mbështjellë me formulën e kujdesit butë. Asnjë smudging, jo clumping, por definuar dhe joshës rëna. Testuar nga dermatologists dhe oftalmologjistët, gjithashtu i përshtatshëm për wearers lente kontakti.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar