Dyqan Certified internet
Hotline tonë: +49 (0) 2428/8198992
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Mbi 150 xhel LED
Nga një vlerë të rendit të 29 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Make Up Sabrina - çehre përsosur çdo ditë
Details
+
Blemishes, plagët e vogla dhe Schönheitsfehlerchen tjetrin në fytyrë mund të eliminohen në mënyrë efektive me përbëjnë Sabrina. Pas aplikimit lëkurën e fytyrës duket e qetë dhe e bukur. Për shkak të perde e saj dhe qëndrueshmëri, përbërjen cilësia është ideal për përdorim të përditshëm.
Moderuar shtresa të lëkurës me përbërjen e duhur
Make përsosur deri llogaria juaj heq tonin e lëkurës jashtë në vend për të mbuluar atë, asetet personale të fytyrës janë gjithashtu vuri në dukje. Duke zgjedhur tonin e duhur make up duket e natyrshme dhe Sabrina Schönheitsfehlerchen të vogël të fshehur të përkryer. Jo vetëm ton lëkurës, dhe llojin e lëkurës luajnë një rol në zgjedhjen kozmetikë. Grim të lëngshme është i përshtatshëm për lëkurë kombinim, i cili është i prirur për lëkurë të thatë duhet të zgjidhni një grim krem. Hije nuk duhet të jetë shumë e errët, për shkak se e bën të vjetër, zgjidhet në një hije të ndritshme, fytyra duket e zbehtë e të sëmurë të shpejtë.
Grim siç duhet të zbatohet
Si bazë për të përbëjnë Sabrina një krem ​​ditë është e rekomanduar për të përdorur një fsheh për të mbuluar qarqeve të errëta, venat e kuqe dhe rrudhave të vogla dhe bën të mundur për të modeluar fytyrën në mënyrë specifike. Grim vetë pastaj mund të aplikohen me gishta, dhe lagur sponges apo brushat janë. Është e rëndësishme, që nuk përdoret për të bërë-up. Përndryshe, fytyra duket pak maskë-si dhe të kuq buzësh. Nëse shumë pak grim përdorur, megjithatë, ajo bën për një çehre të ndotur dhe të pabarabartë.
viskozitet
+
i hollë medium i trashë
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar