Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Qerpik fallso
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"False qerpikët
të rrinë dhe zam.
qerpikët false
përmbajnë dy pjesë të rëna të lartë plastike të cilësisë dhe një tub i
Ngjitës. Ato janë të mbushura në mënyrë individuale në një paketë tërheqëse dhe vet
kështu si një dhuratë.
Aplikimin është shumë e thjeshtë. Ngjitës Apply dhe pastaj
të rëna butësisht në
dëshiruar pozicion. "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4
Përmbledhje
5
0
4
5
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar