Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Qerpikët YOUMAXX
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Për një përsosur make-up dhe qerpikët përsosur duhet të luajnë një rol. Varësisht nga rasti dhe veshje, rëna duhet të ndryshojnë. Nga koha për të përshtaten në vend shkurtër rëna dhe ndonjëherë ju duhet të aplikoni një pak më të trashë dhe zgjidhni qerpikët e gjatë.

Me Qerpikët tanë YOUMAXX që ju të gjeni të drejtë rëna për çdo rast. Pra, qerpikët tuaj të përsosur është i siguruar.

Ju dëshironi gjatë ditës preferojnë pamjen natyrore, dhe në mbrëmje ju jeni të ftuar për një parti dhe e saj make-up vetëm nuk përshtaten sy natyral, ajo duhet të jetë diçka e habitshme.
Me Qerpikët YOUMAXX ju mund të aplikohet vetëm pamjen natyrore dhe mbrëmje ju përmbahemi të thjeshtë ju doni sy-infektues rëna. Kjo do të ju kursejnë nga orët e qerpikët bojë për vetulla.

Thjesht rrinë në rëna e zgjedhjes suaj. Nëse ju nuk dëshironi që kjo, vetëm zhvishem dhe rrinë në atë çdo përmbajtje të tjera or tuaj, pa marrë parasysh sa ju pëlqen atë, për të gjithë. Thjesht shfletoni herë në dyqanin tonë.


Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar