Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Make-up
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Brishtë, buzët e përafërt? Lip balm i nded ndihmon!
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

"lip balm Skin kujdes 5g fruta këtu me shije frutash, dhe në shumë lloje të ndryshme në dispozicion. balm Skincare lip 5g fruta japin buzët e tyre lagështi e nevojshme.

Përmbajtja: 5g "

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
3.3333
Përmbledhje
5
1
4
0
3
1
2
1
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar