Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Kozmetikë / Aksesorë SPA
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Pantofla pedikyr janë veçanërisht midis trajtimeve
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kujdesi këmbë është një pikë e rëndësishme në kozmetike, e cila vjen shpesh mjaft të shkurtër. Silleni veten dhe klientët tuaj një pedikyr gjithëpërfshirës dhe kujdesit këmbë me të gjitha stoli. Për herë midis trajtimeve, sidomos pas footbath, Pantofla tona pedikyr janë mjet i përsosur.
Të sandale ekzistuese gishtin shkumë janë të rehatshme dhe në dispozicion në shumë ngjyra të ndritshme. Ofrojnë çdo konsumatori një palë këpucë të veçantë që ju dezinfektoj pasi blerësi, por duhet të përdoren vetëm për këtë klient, ose të përdorin si Pantofla e disponueshme. Shfrytëzues juaj nuk do të ndodhë përmes këpucë direkt në dysheme.Vetëm gome është kaloj rezistent dhe ofron në katet e duhur, të tilla si pllaka, një përshtatje të përsosur. Find out shumë ngjyra, ngjyrat tuaja të preferuara, dhe ju sjellë splashes aq të ndritshme i ngjyrës në thonjte tuaj apo sallon bukurie.
Ju do të gjeni gamën tonë të gjerë, krahas Pantofla pedikyr natyrisht çdo gjë tjetër që ju nevojitet për pedikyr dhe kujdesin këmbë. Gjithçka për sallon thonjte dhe shumë produkte në fushën e kozmetikës kemi kryer. Shih për veten tuaj prej nesh dhe të shërbimit tonë. Ju do të jetë i pushtuar tërësisht.
Ne ju ofrojmë shumë vite përvojë të prodhimit të produkteve të kualitetit të lartë që janë subjekt i të gjitha standardet evropiane dhe janë prodhuar për hulumtimet e fundit UV xhel.

Përmasat
+
0.24 Metër (m)
0.115 Metër (m)
0.006 Metër (m)
Feedback
+

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar