Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi
lavera kujdes cik
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Kompozime të harmonishme nga dhjetë përzgjedhura organike dhe vajra shtazore të siguruar kujdes të butë që mban buzët tuaja të shëndetshme - dhe i bën ata të parezistueshëm.
Kujdes cik mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme të tilla si ngrohjes, të ftohtë, etj
Që lëkura cik është një lëkurë shumë e hollë, kjo nuk ka film mbrojtjes e yndyrë dhe ujit. Prandaj, kujdes cik është shumë e rëndësishme.

lavera kujdes cik ndihmon buzët e thatë dhe chapped në çast. Precious buckthorn det vaj dhe një shtesë për të ndihmuar e gjalpë Shi ndihmojë të zbutur lëkurën e inatosur, për t'i mbajtur ata nga tharje dhe për të ndihmuar ata në përtëritjen e tyre celular.

Sigurisht ju ende merrni në dyqanin tonë shumë lavera Produkte. Për të gjithë është. Check out një sy përreth.


Përmasat
+
0.005 Metër (m)
0.075 Metër (m)
0.12 Metër (m)
Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
5
Përmbledhje
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar