Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Limë thonjsh

Limë thonjsh

Filter articles
1 2
nded Gjysma File Llak Mun Limë thonjsh nded Gjysma File Llak Mun
from 0,34 € *
nded mini lima Limë thonjsh nded mini lima
0,45 € *
Neon Buffer Limë thonjsh Neon Buffer
0,49 € *
Limë qelqi Limë thonjsh Limë qelqi
from 0,75 € *
Fotografi Vala Limë thonjsh Fotografi Vala
0,95 € *
Ndryshimi fotografi St Limë thonjsh Ndryshimi fotografi St
from 1,95 € *
Zonat Feil për ndryshim paraqet plastike 10-pack Limë thonjsh Zonat Feil për ndryshim paraqet plastike 10-pack
from 2,45 € *
13,61 € / 100 g
Feil sipërfaqet për ndryshimin Files 10er çeliku Pack Limë thonjsh Feil sipërfaqet për ndryshimin Files 10er çeliku Pack
from 2,95 € *
13,41 € / 100 g

Ju lutem zgjidhni duhur nën-kategori të Limë thonjsh:

Limë thonjsh e drejtë
Këto fotografi nuk ka gjasa të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Për shkak se ata janë të lahet, ata e fundit një kohë të gjatë. Ata janë përdorur për vite në Salons gozhdë profesional dhe gjithmonë merrni rezultatet më të mira. Ata punojnë nga ndonjë...
Limë banane
Fotografi banane kanë përparësi të madhe se forma e dosjes përkon me lëvizjen e dorës banane, ndërsa paraqitjen. Me fjalë të tjera, lëvizja arcuate e dorës gjatë, ndërsa thonjtë e dosjeve me rreze të dosjes banane është identike. Prandaj fotografi, gozhdë
Pajisje lustruese + blloqe lustruese
Shkëlqim të lartë lustrim bllok me katër sipërfaqeve të ndryshme për lustrim gjobë të xhel modeluar dhe thonjtë akrilik. lustrim studio bllok sjell kontakt përfunduar dhe i bën thonjtë tuaj shkëlqejë karo qartë. Heq shumica e thonjve gjobë për të gungave.
Limë me aromë
Nëse ju preferoni agrume frute apo aromë lule, ju do të gjeni skedarin e përsosur aromatike në këtë kategori. Këto amazing fotografi me cilësi të lartë aromatike kombinuar bukur modelet individuale të shtypura me freskinë e shtatë scents të gjallë....
Lima të tjera
Paraqitjen thonjtë e saj është diçka thelbësore për një modelage.On të bukur në përgjithësi nuk e këshilluar për të prerë thonjtë, por për të file të ruajtur forcën e saj. Ajo është përdorur për të bluaj buzë të gozhdë për të shkurtuar atë dhe t'i jepte..

Kur shikoni rezultatin kreativ përfundimtar të thonjve artificialë, është pothuaj e pamundur të merrni me mend se sa shumë punë fshihet pas tyre. Një arsye më shumë për të vizituar një studio profesionale thonjsh apo për t’i besuar dorës së një dizenjuesi thonjsh. Të ngjitësh thonjtë artificialë dhe më pas ti lyesh me manikyr është vetëm një ndër shumë hapat e tjerë të këtij procesi. Që të realizoni modelim optimal të thonjve tuaj ju nevojiten aksesorët e duhur. Kështu me pak praktikim ju mund  ti realizoni modelet e thonjve edhe vetë në shtëpi. Por për ta bërë këtë ju nevojiten aksesorë të përshtatshëm Naildesign të një cilësie të shkëlqyer. Dhe kjo fillon qe tek përzgjedhja e duhur e një lime cilësore. Gjithashtu ju duhet të dini që limat që përdoren për thonjtë artificialë nuk mund të përdoren për thonjtë natyralë dhe anasjelltas. Për shembull limat e xhamit kanë sipërfaqe shumë të imët, ato presin thoin me shumë butësi dhe shmangin plasaritjet e tij. Shumë të mira janë dhe limat me aromë, të cilat si lima ranore jo vetëm që punojnë mirë thoin por edhe përhapin një aromë të këndshme. Nëse ju dëshironi të pastroni thonjtë tuaj apo ti smeriloni ato atëherë duhet ta bëni këtë vetëm duke përdorur një buffer të përshtatshëm për dizenjim thonjsh.  Këtu do të gjeni edhe aksesorët e duhur që përdoren për përgatitjen e thoit para se të vendosni thonjtë artificialë, si p.sh limat në formë cilindri me 25 sipërfaqe.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€