Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Limë thonjsh / Lima të tjera
Në studio skedar thonjsh, gjerësi janë të përsosur për punë paraqitjen trashë dhe gjobë
Ngjyra e imazheve mund të ndryshojnë.
Details
+

Puna dorëzimi nuk është për t'u nënvlerësuar përpjekje në modelimin thonjte. Shumë prej tyre nuk janë edhe të vetëdijshëm se si mund të jetë i mundimshëm parashtrim. Me shumë fotografi të ndryshme thonjsh, thonjte fotografi nëse, dorëzimi tjetër drejtë apo lakuar, puna mund të lehtësohet. Studio jonë nded fotografi thonjte, të gjerë, mund të kontribuojë ndjeshëm në lehtësimin e depozitimit të mundimshëm. Fotografi thonjsh janë ideale për paraqitjen e poshtë thonjve natyrore, xhel apo akrilik. Ato shtrihen përmes formës së tyre të gjerë shumë mirë në dorë dhe ekstra-gjerë versioni të sipërfaqes skedar Studio parashtrim është më e madhe. Fotografi thonjte është një file i fletë me rërë dhe për këtë arsye mund të përdoret përkryer për thonjtë natyrore. Edhe me thonjtë i brishtë që mund të futet lehtësisht pa dëmtuar thonjte. Fotografi fletë Rërë janë gjithmonë më mirë se prerja e thonjve.Fotografi thonjte duhet të përdoren të dyja për të shkurtuar thonjte, si dhe për të derdhur. Në modelimin gungave të vogla mund të riparohen me anën gjobë.Ana i madh mund të përdoret për bluarje xhel apo akrilik thonjte të. Të gjitha prodhimet tona janë prodhuar në teknikën e fundit xhel UV. Ne jo vetëm të garantojë vjet eksperiencë në prodhim, por edhe cilësia e lartë e produkteve tona. Provoni dosjet tona profesionale thonjsh, ju do të jetë i pushtuar tërësisht dhe pyesin se si ju mund të bëni pa atë për kaq gjatë. Në dispozicion në ngjyra të zezë, të bardhë dhe zebër.

Feedback
+
Vlerësimet e përgjithshme
4.5556
Përmbledhje
5
7
4
2
3
1
2
0
1
0

Nuk ka komente në atë gjuhë për këtë artikull.

Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€
nded ndërkombëtar