Hotline tonë:
+49 (0) 2428/8198992
Dyqan Certified internet
3 vit garanci për të gjitha pajisjet
Blerje urdhëron dhe më shumë
Nga një vlerë të rendit të 59 €, ju japim shpenzimet e transportit detar!
Dhurata nga 49,00 €
Ju jeni këtu: Nail Projektimi / Limë thonjsh / Limë me aromë

Limë me aromë

Nëse ju preferoni agrume frute apo aromë lule, ju do të gjeni skedarin e përsosur aromatike në këtë kategori. Këto amazing fotografi me cilësi të lartë aromatike kombinuar bukur modelet individuale të shtypura me freskinë e shtatë scents të gjallë. scents përfshijnë vanilje, qershi kokosit,, luleshtrydhet, portokalli, mollë, qershi, dhe mango. Me këtë larmi të scents joshëse zgjedhur një mund të jetë shumë e vështirë. Pse nuk e provoni të gjitha shtatë?
Fotografi tona aromatike janë ideale për formësimin, dhe zbutjen e thonjtë natyrore ose artificiale nëse ju preferoni tip të shkurtër, të gjatë, katrore ose ovale thonjtë këto fotografi do të lehtësojë të gjithë paraqitjen tuaj. Aromë të papërmbajtshëm nga këto fotografi do të jetë një kënaqësi e mirëpritur për thonjtë tuaj. scents delikate të rritur aroma e studio tuaj gozhdë dhe janë një lezetshëm për përdorim në shtëpi shumë. Çdo file aromatike është individualisht paketë për të mbajtur aromën e tyre tantalizing.


Oferta ekskluzive.Vetëm për ju. Regjistrohu tani kupon vlefshme deri 31.12.2012, sapo që një përdorues mund të shfletoni nga blerjen vlerën e 40 €
5€